czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Panele słoneczne

Czy jest ktoś w mieście kto zajmuje się sprzedażą paneli słonecznych?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

chodzi ci o solary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

mam namiary na dobra firme z bialegostoku. napisze ci jutro jak znajde ulotke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

ja sie zajmuje koektorami słonecznymi gg 9429150



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

jest dużo firm co to robią



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

prawie każda firma w łomży która sprzedaję hydraulikie robi solary, tylko niestety wszystkie wciskają takie w formie szklanych rurek wypełnionych gliksolem, osobiście polecam płaskie panele

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Te szklane rurki o ktorych mowisz to sa próżniowe, ja osobiscie tez polecam panele, bo sa przede wszystkim zywotniejsze, poniewaz w prozniowych z biegiem czasu ta proznia zanika, tak jak ktos wyzej napisal wiekszosc firm wykonujacych hydraulike montuje tez kolektory sloneczne, mi zakladala firma RAMPOL na Dmowskiego i jestem zadowolony, takze zycze powodzenia, pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Cześć, zanim zdecydujesz się na założenie, radzę trochę poczytać, bo możesz więcej stracić niż zyskać ;) Tutaj znajdziesz Informacje http://dlafaceta.org.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

W naszej ponurej strefie klimatycznej panele słoneczne się chyba przez większą część roku nie opłacają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Ja nie zgodzę się z wypowiedzią powyżej. Moim zdaniem korzystanie z odnawialnych źródeł energii się opłaca nawet u nas. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie jak panele słoneczne, co sami możemy zauważyć.Coraz więcej można ich zauważyć zwłaszcza na domkach jednorodzinnych. Na stronie https://suntrack.pl/ możesz poczytać na ten temat. Takie informacje mogą się przydać. W wielu miastach można starać się o dofinansowanie na ten cel, więc warto się tym zainteresować. Zawsze to jakaś oszczędność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Też uważam, że odnawialne źródła energii to dobra inwestycja. W obecnych czasach dużą wagę przywiązuje się do dbania o środowisko, a panele słoneczne przecież się do tego poniekąd przyczyniają. Realizacja nie wychodzi też bardzo drogo, bo można uzyskać dofinansowanie. Wiem, bo sama korzystałam i fotowoltaikę mam kilka lat. Dokładnie to mam panele słoneczne longi solar https://pvge.pl/produkty/panele-longi-solar. Jest to wydajne źródło energii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Ja polecam skontaktować się z tą firmą: http://pgreen.com.pl/panele-fotowoltaiczne/fotowoltaika-mazowieckie-instalacja-dofinansowania/ Można tutaj więcej dowiedzieć się o dofinansowaniach, jakie na takie panele można dostać. Polecam !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Odradzam powyższą bieda-firemkę. Dno i wodorosty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

A z tymi dotacjami, to jest coś na rzeczy, czy to jest raczej lipa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

Zoroman trollu spadaj z tego forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Panele słoneczne

trochę uporządkujcie tą dyskusję bo panele fotovoltaniczne to absolutnie co innego niż te solary.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org