niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ginekolog

hej mam do was prośbę. potrzebuje nr lub informacje gdzie przyjmuje ginekolog Leszek Pope albo jakiś dobry ginekolog , dziękuje bardzo za wszelkie informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

ks. anny 27 lok7
zawsze wielkie kolejki do neigo-takze badz 15-booo jest strasznie-mieszkam obok i widze-a przyjmuje od 16-kto 1 ten lepszy tak tam u nieg ojest;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Dr. Nizik.Przyjmuje w Przychodni koło Grand Markietu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Leszek w moim przypadku zawalił .Prywatnie biora kasę a efekty są marne zadnych badan ktore decydują o losie dziecka .Nastepnym razem bedzie inny lekarz bardziej odpowiedzialny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

przeczytaj koniecznie:

http://www.znanylekarz.pl/lekarz-23548-leszek-poppe-ginekolog-lomza.php



myślę, że pana Poppe warto sobie darować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

rowniez odradzam.jest wielu innych bardziej ludzkich i przede wszystkim kompetentnych lekarzy.
wizyta w tej chwili kosztuje tyle samo albo wiecej niz w prywatnej klinice w Bialym a efektow zadnych nie widac tzn.praktycznie nic sie nie dowiesz.
to ze sa do niego kolejki nie oznacza ze jest takim super lekarzem, tylko to ze kobiety chca miec choc troche komfortu psychicznego podczas porodu-pacjentki innych lekarzy sa troche........."inaczej" traktowane,.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

Leszek nie zrobil zadnych mi dodatkowych badan a dziecko urodzilo sie bardzo chore .Twierdzil ze jest wszytko dobrze. A opinie mowia same za siebie jak ktos leczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

To Nizik jeszcze nie na emeryturze? A kiedy zrobił doktorat , jak pisze Wento?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ginekolog

naga prawda

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org