czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
spalacz tluszczu

CO JEST DOBR DO SPALENIA TLUSZCZU NIE CHODZI MI O CWICZENIA I DIETE TYLKO O JAKIES ODZYWKI?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

tez sie chetnie dowiem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Same odżywki bez diety i treningu nie dadzą efektu, ewentualnie jojo. Więc nie polecam żadnych supli osobno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

CHODZI O TO ZE DIETE JAKO TAKO MAM I CWICZE TYLKO NAJWAZNIEJSZA JEST DLA MNEI NAZAWA JAKIEGOS DOBREGO SUPLEMENTU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

klus89

Dieta Dieta i ćwiczenia

po każdym treningu siłowym rób około 45 do 1 h aerobów i waga powinna spadać około 1 kg tygodniowo


Jeśli już dieta to przyjmij

2,5 gr białka
2,5 gr węglowodanów
0,6 gr -tłuszczy na każdy kilogram ciała
i co tydzień obcinaj węgle o około 20 -30 gr
i wydłużaj aeroby
i zobaczysz efekty

co do supli jest ich dużo i każdy działa inaczej

możesz brać thermo spped extra
clemburexin
oraz thyroterm

tylko bez ćwiczeń i diety nic tobie nie pomoże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

wszystko bzdura

kup se termospeeda z olimpa i cwicz
i juz a te pierdoly aeroby 45 min etc, to nie dziala rok trzeba tak cwiczyc albo 2

i biegaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

http://www.allegro.pl/item598270573_olimp_thermo_speed_extreme_90k_odzywki_spalacz.html

http://www.allegro.pl/item598375774_skuteczne_odchudzanie_l_karnityna_green_tea_1200mg.html



http://www.allegro.pl/item598375774_skuteczne_odchudzanie_l_karnityna_green_tea_1200mg.html



Masz tu 3 najlepsze ja polecam z olimpu

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

najlepiej byloby, gdyby nie trzeba bylo stosowac diety, cwiczyc, wydawac kasy na te tu wyzej pierdoly i chudnac :D
moze jakis zloty srodek jest na to, co ?
:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

szanelka: są takie środki, tylko coś za coś. Takim środkiem np: jest Meridia 15 jednak ma bardzo dużo skutków ubocznych. Po tym wierz mi będziesz chudnąć i to "w oczach", jednak czy warto?

Z odżywek polecam Super Cuts 3 Universal Nutrition, stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry i naprawdę pomaga i do tego można dorzucić L-karnitynę w bardzo silnych dawkach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

ta ćwiczyc ćwiczyć i wariować...




ja chyba wole jednak rower i dietke...
zobaczymy po miesiacu czy cos dalo jezdzenie na rowerze, zero slodyczy, zero jedzenia po 18 i bieganie....
no i waga 53 kg przy wzroscie 160 cm
szaleństwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

ale jak to latwo dostac pierdolca.... na punckie odchudzania, wlasnie to zauwazylam...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

a ta merida to zalatuje psychotropem



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Polecam:
Animal Cuts 42sasz.
Venom HyperDrive 3.0 Plus - 90 kaps

do tego odpowiednia dieta,i po kazdym treningu na silowni z 20min areobów,w dni wolne od silowni dluzej musisz robic same areoby.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Animal Cuts - bardzo dobre, ale ma 1 minus - CENA.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Jak dopiero zacząłeś się odchudzać, to nie kupuj nic. Zacznij odpowiednio się odżywiać, staraj się biegać, albo iść szybkim tempem, jak nie będziesz dawał rady biec. O diecie Ci nie będę pisał, bo napisałeś że jakąś tam masz. Jak wytrzymasz dwa miesiące, mając dietę i biegając, a będziesz jeszcze chciał schudnąć, to wtedy kup thermo speeda extra, lub co tam sobie upodobasz. Polecam też stronę www.sfd.pl, tam naprawdę można się dużo dowiedzieć.
Tutaj wrzucam Ci jeszcze linka http://www.sfd.pl/SPALACZE_stacki_-_Zestawienie-t201169.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

L-karnityna+dobra dieta+ćwiczenia fizyczne!
L-karnitynę brać najlepiej na czczo rano i do tego pobiegać trochę,a po południu siłka itp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

a najlepszy srodek na odchudzanie bez zadnych cwiczen samo sie spala jest SALBUTAMOL jest to srodek wydawany na recepte jest to lek na oskrzela ale uzywany jest bardzo czesto przez sportowcow do sybkiego pozbycia sie tluszczu minusami sa czeste skurcze miesni i drżenie ciala.

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

a jak pozbyc sie najszybciel tluszczu z klatki piersiowej zeby odslonic miesnie?i jakie cwiczenia na brzuch?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

przemo8091, bo nam zabijesz chłopaka, bez przesady, z Twojego nicku wnioskuje że jesteś jeszcze młody, więc stosuj się do moich zaleceń, ja chłopie schudłem 20 kg w dwa miesiące, fakt katowałem się ostro, i nie polecam takiego sposobu, dlatego z własnych doświadczeń, mogę Ci spokojnie doradzić.
Co do L-karnityny, dobra jest ona na odchudzanie, tylko wtedy, jak stosujesz odpowiednie dawki do swojej masy ciała, ale fakt na wspomaganie przy nadmiernym wysiłku, jest w miarę. Bierz spalacz, co najmniej po dwóch miesiącach, bo przez pierwsze dwa, Twój organizm redukuje najwięcej, i spalacze Ci nie wiele dają, tylko odnosisz mylne wrażenie, że dzięki nim tak schudłeś. A tak naprawdę, to Twój organizm to robi, dopiero po ok. dwóch miesiącach, następuje zastój, i wtedy warto się wspomóc, ale musisz pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej, zresztą sam będziesz widział.
ps. pamiętaj dużo biegaj, nie jedz po 18, i zero słodyczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

ile to jest "duzo biegaj" w przeliczeniu na kilometry ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

szanelka, może się trochę źle odniosłem, ja wychodzę z założenia, że jak nie dajesz rady przebiec przynajmniej 2 km, to przejdź trochę, trochę podbiegnij, abyś się wypociła, i spaliła kalorii jak najwięcej. Wiadomo, nie od razu Kraków zbudowano :) najważniejsze to silna wola, reszta sama przyjdzie.
pozdrawiam, i życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

dzieki, 2 km to jeszcze przebiegne :)

kto sie dołącza do biegania ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Zarzuć Thermal Pro + 3x aeroby po 30min i efekty murowane :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

siarak po schudnięciu 20 kg nie masz efektu wiszącej skóry??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

widze sami znawcy odchudzanie temat rzeka kazdy ma swój nisamowity sposób i jest ekspertem w tej dziedzinie śmiac sie chce moge podac twarde fakty wg. ankiety/głosowania najlepszym spalaczem tłuszczu okazał sie Animal Cuts najlepszymi ćwiczeniami są aeroby nie trzeba biegac po 2 km powiem ze nieraz trzeba i więcej chodzi o utrzymanie konkretnego pulsu i czasu wysiłku 40-45 min biegania jazdy rowerkiem itp jest to czas najefektywniejszego spalania tłuszczu czyli w tym czasie organizm pobiera najwiecej tłuszczu który sie spala jeżeli ktos chce duzo jesc i nie ćwiczyc to nici z odchudzania choćby jadł najlepsze suple radze przemyslec to co napisałem bo bez diety i ćwiczen mozna pomarzyc o schudnięciu życze miłej pracy nad sobą pzdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

CyberMass, pisałem o bieganiu, bo to najprostszy sposób, na odchudzanie, ja sam wiem kiedy się najwięcej i najefektywniej spala, bo sporo o tym czytałem, i wiem sam z doświadczenia, bo mi się udało, i to bez efektu jojo. A co do pytania, filczy nie unikniesz efektu wiszącej skóry po schudnięciu w tak krótkim czasie, ja gram w kosza, biegam, i ćwiczę na siłowni, robię też a6w, bo na brzuchu najbardziej odczuwam, ten problem o który zapytałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Aha rozumiem. Pomocne jedynie są chyba masaze kremy i cwiczenie tych miesni co ta skóra jest obwisła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Tylko na brzuchu trochę zostaje, ale nie jakoś strasznie, jak będziesz chudł stopniowo, to będzie ok, ja schudłem w dwa miesiące 20 kg, ale nie polecam się tak katować.
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Aha no ok.PozdrO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

jak już na poważnym środku poczytajcie sobie o DNP ocenicie sami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

i biegaj duzo na skakance przynajmniej ze 15 min z malymi przerwami

przemo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Osobiście stosowałem z bardzo dobrym efektem:





Polecam zaczynać od Dyma-Burn (wg mnie Scorch jest dużo mocniejszy). Oczywiście robić to z głową - 4 tygodnie ze spalaczem, potem koniecznie przerwa (4-6 tygodni), żeby nie nabawić się nadciśnienia itd. 2 tabletki spalacza na czczo i lecimy do Jednaczewiaka spalać tłuszcz. Działa !

Do tego obowiązkowo DOBRA DIETA, warto byłoby dorzucić też siłownię itp.

Pozdrawiam

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Zacznijmy od tego, ze czym bardziej czlowiek otluszczony, tym mniej potrzebuje dopalaczy. Polecanie najmocniejszych spalaczy przy duzej nadwadze nie ma zadnego sensu, bo daja wtedy minimum efektu. Mocne spalacze sa potrzebne do zredukowania ostatnich pozostalosci tluszczu, wiec posluza predzej kulturyscie przy sezonie startowym, niz osobie chcacej zrzucic duzo kg.

Przy sporej nadwadze starczy spokojnie dieta i cwiczenia, organizm i tak bedzie szybko spalal nadmiar tluszczu. Nawet i na samej diecie mozna szybko schudnac, tylko wtedy trzeba juz konkretnie miche obciac i pilnowac co sie je, ale na pewno dieta + cwiczenia to lepsze rozwiazanie.

Wiec bez okreslenia do czego ten spalacz, to rady na forum beda rownie dobre jak wrozenie z fusow.

Jesli chodzi o aeroby, to nie chodzi tyle o dystans, co o utrzymywanie tetna. Najlepsze spalanie tluszczu jest o ile pamietam w okolicach 60-70% maksymalnego tetna. Jak brak kondycji, to mozna zaczac od jakichs 20-25 minut aerobow i stopniowo ten czas wydluzac. Ponizej nie ma za bardzo sensu, bo po 1) potrzeba paru minut na doprowadzenie tetna do oczekiwanego poziomu, po 2) wczesniej organizm bedzie palil energie z jedzenia.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

musisz oglądać codziennie modę na sukces i samo się spali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Dran - masz rację ale u mnie spalacz dawał zajebistego "kopa" do ćwiczeń, biegania itd. na co nie zawsze była chęć (praca, zmęczenie itd.). Jest też coś takiego jak efekt placebo, branie spalacza zawsze motywuje mnie do dalszych, ciężkich ćwiczeń.

Pozdrawiam.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Teraz z tego co wiem, to świetnie sprawdza się ten zabieg kriolipolizy. Może ktoś miał już coś takiego robione i chciałby podzielić się doświadczeniami? Jakie są efekty i kiedy można je dostrzec? Ciekawi mnie czy to faktycznie nie boli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

bardzo wiele skutecznych spalaczy tłuszczu opisano w rankingu tabletek na odchudzanie, polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

ja ci z całego serca polecam produkty z tego sklepu https://sklep.kfd.pl/spalacze-tluszczu-c-13.html stosuję od lat i nie narzekam

Welcome to Poland!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Termosped w połączeniu z ćwiczeniami działa super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Seks najlepszym katalizatorem kalorii i tłuszczu.
- jeden namiętny pocałunek to ok. 100 kcal
- stosunek ok. 500 kcal (nie wliczając orgazmu)

--
Masz kasety Video? Przegraj je na DVD!
http://przegrywanie.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Forksylina pokrzywa indyjska spala a nie działa jak spalacze czyli temperatura ciśnienie puls itd
jest na Ks Anny w ryneczku przypraw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

http://oknaopinie.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Ograniczenie jedzenia i jakiś wysiłek fizyczny a nie \"cudowne środki\".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Witam,
moim zdaniem najskuteczniejsze sposób schudnąć jest z pomocą Phentermine.Na mnie miało to silny efekt, udało mi schudnać na 8,5 kg w półtora miesiąca. Po zrobieniu małych badań w internecie dowiedziałam się, że można kupić ten suplement w aptece internetowej \"acomplia-reductil.net\". Mogę powiedzieć z doświadczenia że różnica w samopoczuciu jest bardzo duża. Polecam Phentermine wszystkim i mam nadzieję, że moje doświadczenie da większą motywację do drugich!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Wydaje mi się, że należy szukać suplementów/ preparatów np. z jakimś ekstraktem z guarany, z chili lub pieprzu, pokrzywy albo z synefryna. Nie znam dokładnych nazw, ale chyba te składniki powinny znaleźć się na początku listy preparatów, które podkręcają pracę organizmu i pozwalają nieco szybciej spalić zalegający tłuszcz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Jakby to naprawdę tak działało, byłoby super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: spalacz tluszczu

Jeżeli nie radzisz sobie ze spaleniem tłuszczu, to zdecydowanie warto może pomyśleć nad spalaczem ;) na początku zapoznaj się z tematem, co to jest i jak się to stosuje, chociażby tutaj http://eplywak.pl/najlepsze-spalacze-tluszczu/ .

Spalacze są zrobione nie dla wszystkich i trzeba poważnie się zastanowić przed ich kupnem i przeanalizować skład i rodzaj produktu/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org