czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Od niedawna mieszkam w Łomzy i nie znam miasta, jest wiosna i planuje generalny remont, gdzie najlepiej/najtaniej zrobic zakupy ? Chodzi mi o wszystkie materiały potrzebne do odrestaurowania mieszkania,gdzie największy wybór ? Słyszałem o farmalu,tęczy i mastorze ? Gdzie nie zrobią mnie w konia ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

wszędzie zrobią cię w konia w tych trzech sklepach,są dosyć drodzy
taniej będziesz miał u kuligowskiej albo w w barwie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Jeśli chodzi o mnie to od kilku lat jako wykonawca robię zakupy w mastorze i skłamałbym narzekając ,ekipa jest kompetentna, ceny są takie jak zawsze, ale wystarczy wspomnieć o rabacie, dostaniesz od razu bez gadki

Tomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Jeśli chodzi o mnie to od kilku lat jako wykonawca robię zakupy w mastorze i skłamałbym narzekając ,ekipa jest kompetentna, ceny są takie jak zawsze, ale wystarczy wspomnieć o rabacie, dostaniesz od razu bez gadki

Tomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Net mi się ślimaczy i dwa razy mój post wywaliło

Tomek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Również polecam Mastora, koniecznie upomnij sie o rabat:)

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

a ja polecam tęczę na placu niepodległości. Miła i fachowa obsługa ceny są dobre a rabat też można łatwo dostać. w razie potrzeby towar dowożą bez dodatkowych kosztów to jest duży + przy większych zakupach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Ostatnio robiłam zakupy w Farmalu,
ceny są takie same jak w Mastorze,
ale panowie w Mastorze bardziej elastycznie podchodzą do kwestii rabatu,ogólnie wszędzie jest podobnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Ceny wymienione w powyższych sklepach są porównywalne rabat uzyskać łątwiej w mastorze. Profesjonalną pomoc w dokonywaniu zakupów do remotnu uzyskałem w mastorze. W farmalu niezabardzo chcieli mi pomóc w ostanich zakupach, pól godziny straciłem na szukaniu farby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

A jak to wypada z cenami w LeR Łomer LEN w Białymstoku.
Lepiej tam zrobić zakupy na remont ? mam na mysli zapkup Gresu, terakoty, farb, deski barlineckiej i wszelkich gładzi i szpachli. Porównywał ktoś ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

w LeR może być taniej ale trzeba liczyć się z tym że cena + koszty paliwa to wyjdzie Cię tak samo lub nawet drożej niż tu na miejscu w Łomży. W razie gdy zabraknie Ci 1 czy 2 płytek musisz znów tam jechać bo u nas możesz takiego wzoru nie dostać a to kolejne dodatkowe koszta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Brałem zawsze na starym rynku, teraz w mastorze, ale róznicy nie widze, tu i tam dostane rabat, ewentualnie w mastorze jest większy komfort i kawe za friko można wypić

Bastek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

zgadzam sie ceny w farmalu sa podobne do mastora jednak w pierwszym jak wczoraj robilem zakupy to obsluga nie za bardzo chetna byla pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

rabat rabatem ale warto brać pod uwagę cene w jednym sklepie powiedzą Ci ze dostaniesz 5% a w drugim że 15% a co do czego to przy 5% rabacie zapłacisz mniej niż przy 15 :] waro też się nad tym zastanowić :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

2 lata temu w Farmalu miałem nieciekawą sytuację. Sprzedawca był niemiłym gburem i pomyślałem że to kierownik sklepu

Bastek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Z tym mastorem to bym nie przesadzał, faktycznie mają sympatyczną atmosfere,ale cenowo są średnio konkurencyjni, jesli naprawde chcesz zrobic zakupy na kilka tys. to wal do leroya do białego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

jeśli chcesz to zajrzyj na http://www.teczalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Dobra,sklep juz wybrałem,jesli ktoś sie zna to podpowiedzcie jeszcze która farbka w kolorze jest najlepsza w stosunku cana/jakość ? W punktach sprzedaży mówią bardzo róznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Dobra jest lateksowa , jeżeli wybierzesz z już barwionych fabrycznie , to będzie taniej niż przygotowana w mieszalniku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

lateks jest dobry na wszystko :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

W "Tęczy" poszukaj, tam jest spory wybór i listwy możesz kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

Wszyscy i tak dostana po dupie jak się ten sklep koło media expert otworzy niedługo ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

ja najczęściej szukam informacji o farbach w internecie. Jakiś czas temu remontowałem salon i pokój mojego synka. Dużo ciekawych wiadomości znalazłem na http://budblog.pl/ Dzięki ciekawym artykułom dobrałem super farbę i inne materiały do remontu. Udało mi się też wybrać super olej do parkietu. Warto wejść sobie na stronkę i poczytać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

A może kupić farby do malowania w Internecie? … przykładowo farby kabe ( https://www.ramii.pl/farby-kabe/ ) cechuje wysoka jakość za naprawdę bardzo rozsądną cenę. Paleta kolorów jest imponująca… Farby nie ścierają się i przez długi czas wyglądają świeżo…

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie najlepiej kupic farby na remont ?

dyzio nikt w twoim bieda-sklepiku nie kupuje . Odradzam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org