czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Masaż

Czy orientujecie się jaki jest koszt masażu relaksującego w Łomży ? , ewentualnie gdzie polecacie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

na Kazańskiej u pana Żebrowskiego polecam ...a koszt to chyba 50 zł za godzinę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

2 palce w... , to i za darmo zrobie :}

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

P.Żebrowski-hmm no nie wiem nie wiem-ja osobiście bym do niego nie poszła-ze względów estetycznych jakimi soba reprezentuje- bo wygląda.....a i mijesce gdzie to wykonuje nie bardzo przyjemne i relaksacyjne:_:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

od ulicy sadowej się wchodzi, nie znam (nie pamiętam) nazwiska ale z tego co mi wiadomo, masaż jest ok:)! kosztowało to 50 zł, Chyba warto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

Dobry masaż nie jest zły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

P.Bielicki w gab.kosmetycznyn dermedic na Ks. Anny koszt masażu 40zł prezentuje się dobrze i miejsce przyjemne :)Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

a ile kosztuje happy ending w takim salonie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

Ja polecam kupić sobie do domu fotel do masażu. Wtedy nie trzeba płacić w salonach. Można się zdziwić jak dobrze taki fotel masuje. Firma Casada sprzedaje przykładowo takie fotele.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

mogę polecić tego masażystę, przyjeżdża do domu jak klient sobie życzy: 514 632 445

_____________________
Łomża...... cała prawda!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Masaż

na relaks polecam gre milionerzy :)
gry online milionerzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org