niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prawo jazdy

chciałbym sie zapytać gdzie najtaniej można zrobić prawo jazdy ? iw jakiej cenie mniej wiecej trzeba za nie teraz zapłacic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

musisz sie popytać w kilku miejscach ja osobiście robiłem w 2 miejscah nie orientuje sie jaka jest cena ale polecam pana świderskiego naprawde nauczy jeżdzićijest niedrogi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

nie pytaj sie gdzie najtaniej, tylko gdzie Cie nauczo w miare dobrze jezdzic. hyba ze wolisz po 2 tygodniah otrzymania prawka zaliczyc jak wielu dzewo. lepiej 100zl drorzej zaplacic i cos wyniesc z kursu

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

tanio ma Jach 1000zl chyba ale jesli chcesz na prawde dobrze sie nauczyc to lepiej dac 200 zl wiecej i isc do FERENC no i wieksza szansa ze zdasz za 1 razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

kaku u ferenca to znajomości hehe

Ja polecę pana Chojnowskiego przy cechu .Facet spoko i dobrze uczy i wszystko wyjaśni jak nie wiesz :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

nie pytaj sie gdzie najtaniej, tylko gdzie Cie nauczo w miare dobrze jezdzic. hyba ze wolisz po 2 tygodniah otrzymania prawka zaliczyc jak wielu dzewo. lepiej 100zl drorzej zaplacic i cos wyniesc z kursu

śmieszne jest to co piszesz jasiu. drzewo zaliczają ci, co jeżdżą jak wariaci, a nie ci co się nie nauczyli czegoś na kursie. człowiek jak się przykłada to wszędzie się dobrze nauczy bo każdy nauczy. tak samo bez sensu jest pytanie gdzie dobrze uczą. o takie rzeczy się nie pyta. a o ceny to racz szanowny Autorze tematu ruszyć 4 litery i się popytać. jak masz dobrą gadanę to sobie załatwisz tanio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

U KAZIKA na dwornej 3 jest za 950zł i dobrze uczą jezdzić maja najlepszych instruktorów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

U górskiego na dmowskiego dobrze uczą i chyba za niewielką kasę

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

pan Borkowski 1000 zl badania 80 zl no i egzamin...polecam warto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Borkowski kozak atmosfera i jak masz klopoty finansowe mozna sie dogadac co do rat itp itd wszystko na luzaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

sebi, owszem nie kazdy ma talent, czesto wina nadmiernej predkosci, ale niektorzy bez dobrej szkoly to nie wiedzo co robic przy gdy jado 40, a na krzyrzuwkach czekajo az nikogo nie bendzie. bojo sie wjechac tylem do gararzu. niektorzy kierowcy do tej pory nie wie ze na zakrecie nie mozna zwiekszac obrotow silnika. to jak w zwyklej szkole, jeden przejdzie te kilka lat, a drugi cos wyniesie. pozniej w rzyciu ta wiedza moze sie pszydac

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Ja bym poleciła Gruszfelda, dzięki niemu zdałam, a u Kamińskiego się męczyłam i sporo kasy mi poszło. Ale jak kto woli:)pozdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

W CZARNOCINIE LUB W MARIANOWIE U PANA TOMKA PRZESZCZELSKIEGO ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

do "jasiu_smetana" : nie wiem do której chodziłeś szkoły, ale wiem jedno jak u takich fachowców uczyłeś się jeździć samochodem co nauczyli cię polskiej pisowni to UWAGA LUDZIE UCIEKAJCIE Z DROGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Do "jasiu_smetana" :
" Ludzie zejdźta z drogi bo Jasiu_smetana jadzie" !!!!( melodia piosenki Skaldów "Ludzie zejdźcie z drogi..."

kajtek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

"niektorzy kierowcy do tej pory nie wie ze na zakrecie nie mozna zwiekszac obrotow silnika."

a kto ci takich bzdur naopowiadał? Pierwsze słyszę. owszem, przy wchodzeniu w zakręt nie należy dodawać gazu, ale kto powiedział ze w ogóle gazu nie można w zakręcie używać? przy wychodzeniu z zakrętu można a nawet wskazane jest by zachować dynamikę jazdy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

U pana Kazimierza Borawskiego 900zł i badania 80zl noi potem za egzamin...Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

U pana Kazimierza Borawskiego na ul.Mickiewicza 19.Kurs 900zł i badania 80zl noi potem za egzamin...Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

o takich przypadkach jak Sebi muwilem. wiesz co to jest zyroskop? dowiedz sie a moze zrozumiesz czemu przy szybkim zwiekszeniu obrotu silnika mozesz wypasc z zakretu.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

No Jasiu większych pierdół nie czytałem...
Dokladnie jak sebi napisał...

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

to inaczej bo widze ze cos do mnie nie tak:
Sebi pisal do mnie: "ale kto powiedział ze w ogóle gazu nie można w zakręcie używać?" wlasnie, kto?

nie uczyli was w szkolach jazdy o redukcji biegu na zakrecie? czy moze uczyli ze nie mozna ale glomby nie wiecie czemu tak jest?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Uczyli, że przed zakrętem redukcja ,a nie na zakręcie.
Chodzi mi wyłącznie o suchą nawierzchnię.

Dokładnie to szło tak...
Przed zakrętem lekko przychamować ,redukcja i potem gaz.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

"Uczyli, że przed zakrętem redukcja ,a nie na zakręcie."
nigdzie nie pisałem że na zakręcie trzeba. pisałem ze nie mozna wtedy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

nie zgadzam sie z tym ze wszedzie dobrze naucza bo w FERENC dokupilam dodatkowo 2 godz przed egzaminem i naczyl mnie wiecej niz instruktor u ktorego robilam prawko przez cale 30 godz a raty to juz chyba wszedzie teraz oferuja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

ja robiłam u Świderskiego i jestem zadowolona. Dogodne godziny, miło i profesjonalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

Borawski 900zł ;) pełen lajcik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

ja robiłam prawko u Kamińskiego i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

ja rownież polecam pana Świderskiego robiłem u niego 3 kat i wszystkie zdałem za 1 razem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prawo jazdy

...odebralem hiphopowe prawo jazdy... :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org