piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jaki prezent dla niemowlaka?

To jest dziewczynka i urodziła się tydzień 2 tygodnie temu, co daje się na prezent dla takiego małego stworzonka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Hmm śpioszki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

pieluszki, chusteczki nawilzajace...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

mama dziewczynki zapewne najbardziej ucieszylaby sie ze srodkow czystosci bo przy takim dziecku malusim potrzeba ich wiele. przejdz sie do fartlandii na przyklad i kup zestaw do kapieli dla takiego maluszkanp johnosona (zel do mycia, szampon,oliwke i delikatna myjke) dolacz do tego cieply kocyk i paczke pamepersow. wyrobisz sie w 100 zlotych a uwierz mi z doswiadczenia wiem ze taki prezent bedzie przede wszystkim przydatny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

dla mamy bukiecik zrobiony ze smoczków, dla niuni jakąś maskotkę..misia, aniołka. Może tort pampersowy? ( www.allegro.pl)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Zdecydowanie srodki higieny, pieluszki lub jakies ladne ubranko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

jak ubranka to takie "na wyrost" tych "na teraz" z pewnością ma pod dostatkiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Na pierwszą wizytę polecałabym podarować album na zdjęcia dla niemowlaka albo na przykład mate edukacyjną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

mata edukacyjna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

ja tez polecam mate edukacyjna, kosmetyki, pampersy itp matka moze chcialoaby sama sobie wybierac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

komóre mu kup :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Na prezent dla nimowlaczka można kupic naprawde wszystko. chociaż trzeba uwazac z zabawkami. zalezy ile przeznaczysz na to gotowki. polecam foteliki samochodowe, akcesoria do kąpieli, zabawki renomowanej firmy Fisher Price (sama marka robi wrażenie). najbardziej opłaca się kupować przez internet. znalazłam 1 fajny sklepik www.more4kids.pl - napewno znajdzisz w nim cos ciekawego na prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Ze swojej strony proponuję zabawkę [MR B - sposób na kolkę Co ważne jest to nie tylko zabawka, ale też bardzo funkcjonalne urządzenie, które przynosi ukojenie dziecku pozwalając mu się uspokoić i zasnąć. Daje ciepło, dlatego uśmierza ból i przynosi spokój. Produkt jest rekomendowany przez położne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

dobrym pomysłem będzie porządny materac dla maluszka, wiadomo to kolejny wydatek i byś odciążyła rodziców. my kupiliśmy na urodzenie dziecka znajomej z pracy materac dla alergików Sensitive z Fiki Miki, bardzo porządny, leczniczy materac http://materacyk.pl/produkt/materac-sensitive-model-ms11/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

maty edukacyjne sprawdzają się w każdych warunkach, można powiedzieć że mata rośnie razem ze szkrabem, ja swoją kupowałam na allegro (186 stron do wyboru :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Spytaj mamy :) Na pewno ma listę niekończących się wydatków. Pomożesz jej i odhaczysz przynajmniej jedną pozycję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Smartfona albo Tableta kup niech się już oswaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Niemowlakowi to chyba wszystko jedno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Zobacz ofertę sklepu http://www.sklep.pro-familia.pl/ - świetne rzeczy dla niemowlaków



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Pampersy są najlepsze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Według mnie można dać jakiś ładny śpiworek. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Wiem, że gusta są różne, ale chciałbym podkreślić, że szczególnie polecam Słyszeliście o tym sklepie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

Zerknij na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/ranking-zabawek-dla-niemowlat-top-10-bezpiecznych-zabawek-dla-twojego-maluszka/4404/. Znajdziesz tutaj wiele pomysłów na prezent dla takich małych dzieci. Warto poczytać o tym jaką zabawkę wybrać, żeby na pewno była ona bezpieczna ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jaki prezent dla niemowlaka?

U nas świetnie sprawdził się taki fajny suchy basen z kulkami i jest on nie drogi a myślę, że większość dzieci będzie bardzo zadowolone z takiego prezentu :) Zobacz sobie tu https://e-babystuff.pl/ bo ja z tego co pamiętam właśnie u nich zamawiałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org