wtorek, 19 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internetowe konto bankowe

Mam pytanie co jest lepsze Inteligo czy Mbank ? a może jakieś inne? które jest lepsze i łatwiejsze a takie żeby w przyszłości było dobre do korzystania i nie tylko do zakupów przez internet ale również tako na co dzień i do oszczędzania i jakie są koszta prowadzeniu takiego konta ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Polecam e-konto w Mbanku. Łatwe w obsłudze.Żadnych opłat za prowadzenie, kartę czy przelewy i kilka darmowych bankomatów w dobrych punktach miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Polecam e-konto w Mbanku. Łatwe w obsłudze. Żadnych opłat za prowadzenie, kartę czy przelewy i kilka darmowych bankomatów w dobrych punktach miasta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

takze polecam e-konto w mbanku prowadzenie jak i zalozenie rowniez karta za darmo jako dodatek mozesz sobie zalozyc bezpłatny rachunek oszczędnościowy emax plus z oprocentowaniem 5,75%, z jedną bezpłatną wypłatą w miesiącu takze za darmo jesli chodzi o bankmaty to jest troche niewygodnie bo trzeba szukac darmowych a nie zawsze sa najwieksza przeszkoda moze byc wplata pieniedzy na konto poniewaz w naszym miescie nie ma wplatomatow a jedynym wyjsciem jest wplata w pko badz tez w innym banku gdzie pobierana jest prowizja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

No w Łomży są 3 bankomaty w których nie jest pobierana prowizja z mbanku to dobrze nawet no prowadzenie i opłaty no 0zł niby tak no wpłata na konto no to ja bym nie miał problemu bo to już zakład by mi wpłacał na konto no czytałem e-konto lepsze niż inteligo ale w mbanku wniosek przez internet i później kurier przyjeżdża podpisać umowę hmmm... a ciekawe jak z innymi miastami w Polsce korzystanie z tego konta.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Jutro startuje Alior Bank -> www.aliorbank.pl
W Łomży jest nawet oddział .
Wszystkie bankomaty za darmo i lokata o/n na 11%.

e-konto w mBanku jest bezpłatne i przelewy też. 6 bankomatów bezprowizyjnych w Łomży. emax plus już 6%, a nie jak pisał logoc86

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Korzystam zarówno z konta Inteligo jak i mBanku, więc mam porównanie.

Inteligo / mBank

- 5zł za prowadzenie konta jeżeli średnie miesięczne saldo będzie niższe niż 100zł / 0zł za prowadzenie konta niezależnie od salda i wpływów

- 1zł za przelewy do innych banków / darmowe przelewy do wszystkich banków

- nieco irtytujący interfejs (kliknięcie Wstecz = ponowne logowanie) / prosty, lekki i przejrzysty interfejs

- hasła do wykonywania operacji na kartach "zdrapkach" / hasła do wykonywania operacji wysyłane sms-em

- możliwość otwarcia kilku rachunków w ramach 1 konta / tylko 1 rachunek na 1 koncie

- 1zł za kartę płatniczą miesięcznie, jeżeli średnie miesięczne saldo będzie niż 50000zł / 0zł za kartę płatniczą miesięcznie

- oprocentowanie 0,3% - 2,1% w zależności od wysokości środków na rachunku / oprocentowanie 0%

- 4 bezprowizyjne bankomaty w Łomży / 7 bezprowizyjnych bankomatów w Łomży

Jak widać, więcej przemawia za eKontem w mBanku. Właściwie jedyna zleta Inteligo to możliwość otwierania dodatkowych rachunków, do których dostajemy dodatkowe numery i możemy zamówić do nich karty. Oprocentowanie środków na koncie Inteligo jest takie, że równie dobrze mogłoby go nie być. Np. od 1000zł dostaniemy po miesiący 0,33zł odsetek ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

KB24



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

7 bankomatów ? mi tylko znalazło 3 : Orlen , BP , Nowy Szpital. No to w mbank lepiej, dzięki za dobre rady :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Ja mam w ING, nie narzekam bezpłatne:
- założenie
- prowadzenie
- przelewy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Bezprowizyjne bankomaty dla wypłat z mBanku:

Stacja Paliw BP
al. Legionów 155

Lukas Bank
al. Legionów 42

Mini galeria
Długa 8

Statoil, stacja paliw
Legionów 58

Wojewódzki Szpital Zespolony
Piłsudskiego 11

Stacja Paliw
Piłsudskiego 115A

Kaufland
Piłsudskiego/Zawadzka

Powyższe dane na podstawie wyszukiwarki na stronie internetowej mBanku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

w inteligo tez wysylamy wniosek on line i kurier przyjezdza z umową.

nie mialem do czynienia z mbankiem.
najwieksza wada intelligo to ze jak chce wplacic na nie pieniadze to musze stac w pko w kolejce!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

aha bezplatny bankomat inteligo znajduje sie także przy pko, przy rondzie kosciuszki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Ja mam konto w Dominet Banku. Jestem bardzo zadowolona!!!!!
nigdy nie stałam w kolejkach zawsze szybko i sprawnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

ha ha a jak się te banki wyprowadzą z polski to gdzie będziecie szukać kasy. Jeżeli dla kogoć 5 zł miesiecznie to dużo to ja przepraszam .Juz widzę jak odpowiecie że polska ma bezpieczny system bankowy .Powiedzcie to tym z Islandii. Na buty wydacie wiecej i na paliwo jak będziecie jeździć po całym mieście z aforsa i poszukiwaniem bankomatów .

Pocztowy 24 H
5 zł miesiac przelewy gratis wypłata w bankomatach PKOBP i na kazdej poczcie równiez tej wiejskiej gdzie nie macie bankomatów . 6 % oprocentowanie . A te 11% na lokacie o której piszecie to pod warunkiem że nie zerwiecie lokaty przez rok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

ha ha ha, wybacz pabloz4 ale inteligencją to Ty nie grzeszysz:)
Konto internetowe ma to do siebie, że możesz z niego przelać pieniądze na inne konto założone w innym banku, gdzie możesz pobrać gotówkę w kasie.

PS. Czyżby prowizja za rozreklamowywanie usług pocztowych? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

pabloz4 szkoda mi ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Pocztowy hyh właśnie chce założyć konto bankowe żeby nie korzystać z usług naszej poczty paczki i tak kurierem zamawiam a na poczcie od czasu do czasu przelew zrobię jak mi się nie spieszy bo wiem że i tak za 4 dni dojdzie:) nikt się nie wyprowadzi a mbank jest częścią BRE banku S.A.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

zajrzyj na str.http://zapraszamy.aliorbank.pl i sobie poczytaj.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

5 zl to malo? a przelicz sobie to razy rok-60 zł wyrzucic w błoto-jak sobie chcesz, ja nie chce, dolicz pare zlotowek miesiecznie za przelewy i wychodzi ladna sumka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Najważniejsze żeby konto było bezpieczne i nie dochodziło do takiej sytuacji https://toczytam.pl/strata-pieniedzy-przez-internet-wlamanie-na-konto-bankowe-dzialaj-szybko-moze-nie-jest-za-pozno/ sprawa naszych na pierwszym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Najważniejsze żeby konto było bezpieczne i nie dochodziło do takiej sytuacji https://toczytam.pl/strata-pieniedzy-przez-internet-wlamanie-na-konto-bankowe-dzialaj-szybko-moze-nie-jest-za-pozno/ sprawa naszych na pierwszym miejscu. Powtórzę bo to ważne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Osobiście polecam konto w toyota banku, mamy tam założone Konto wspólne - bardzo fajna rzecz w rodzinie, albo jak sie mieszka z druga polowka ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Ja to wolę jednak iść do banku i gadać o takich rzeczach w cztery oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Ja korzystam aktualnie z ING i jest ok. Każdy ma inne wymagania, trzeba porównać oferty najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internetowe konto bankowe

Ja korzystam z Inteligo i nie mam powodów do narzekań . :) Jak już wspomniano - najlepiej porównać oferty, tak by wybrać taką, która nam pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org