środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

CZY NA TYCH PANOW NIE MA PRAWA ? co jest z tymi oswiadczeniami podatkowymi ??? czy tymi panami zajmie sie prokurator ??? ( wreszcie )

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Kochany chyba w cuda wierzysz co i kto ich ruszy !!!!!!!!!!Następny cud to nowy pomysł Choińskiego, a co z resztą Ratusza to już komedia za trzy grosze pod tytułem ,,Ja Tobie a Ty mnie dupy sobie nawzajem liżą ,aż się wcale nie myją ,,do tego nasi Radni bezradni z pokrzywdzonym przewodniczącym ,który został bez środków do życia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

chyba chodzi o oświadczenia majątkowe

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

a po co mają nam pokazywać ile mają kasy? żeby ich kto jeszcze nie daj Boże okradł hehe. pan S. to patrze niezły rolnik na 11ha:) ciekawe czy krus opłaca,czy zus ??

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Tymi panami prokurator się nie zajmie, ale uważaj, bo może zająć się Tobą, jak śmiesz się buntować na bezprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Oni mają za mocne układy żeby ich ruszyć. Ostatni se wyrobili przez tego co go zwolnili z podatku na starej Bawełnie (jego obrońca min. Ćwiąkalski) Uważaj łomżanin oni nienawidzą łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Co to za kraj gdzie ministrem sprawiedliwosci jest byly obronca bandytów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

co znaczy słowo '' łomżanin''? może ania z Łomży?czy łomżyniak z anina?a wracając do tematu,jeżeli jesteś z Łomży to chyba rozumiesz ,że ci panowie nic nie zrobią dla naszego miasta bo to przybysze z wiochy,po prostu nie kochają tego najpiękniejszego miasta w Polsce.Tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę.

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

jak widac, on nie jest teraz z lomzy...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

A Czemu przez pana S pół dnia rejon jego nowej hacjendy nie miała prądu :| a no i chatkę to też no tak ... ja rozumiem poco była budowa szosy zambrowskiej ;) to niech se tam podjazd tylko zrobi ładny z szosy do ulicy .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Jak by nie było Łomża - Łomżanin - prawidłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Wielki smutek i rozpacz !!! zeby tak piekne miasto mialo takich beznadziejnych wlodarzy !!!! ale co zrobic ? starsi mieszkancy zrobia wszystko co im bedzie kazal kler , a mlodzi powyjezdzali ! ! ! - mysle ze RAZEM mozna cos wymyslec na przyszle wybory i zrobic troche porzadku w NASZYM KOCHANYM MIESCIE !!!!!! kto jest za ??????????????????

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Autor: autochton (---.lom.vectranet.pl)
Data: 26-09-08 22:11

Jak by nie było Łomża - Łomżanin - prawidłowo.



Warszawa, Warszawiak, Warszawiacy a nie Warszawianie
Łomża, Łomżyniak, Łomżyniacy, a nie Łomżanie

a nie może być tak?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Art. 24k. (49) 1. Niezłożenie oświadczenia majątkowego w terminie określonym w art. 24h ust. 4 i 5, oświadczeń, o których mowa w art. 24j ust. 1, lub informacji, o której mowa w art. 24j ust. 2, w terminie określonym w art. 24j ust. 3 przez:
1) radnego - powoduje utratę diety do czasu złożenia oświadczenia lub informacji,
2) wójta, zastępcę wójta, sekretarza gminy, skarbnika gminy, kierownika jednostki organizacyjnej gminy, osobę zarządzającą i członka organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osobę wydającą decyzje administracyjne w imieniu wójta - powoduje utratę ich wynagrodzenia za okres od dnia, w którym powinny być złożone oświadczenie lub informacja, do dnia złożenia oświadczenia lub informacji.
2. Jeżeli sekretarz gminy lub skarbnik gminy nie złożą w terminie oświadczenia majątkowego, oświadczeń, o których mowa w art. 24j ust. 1, lub informacji, o której mowa w art. 24j ust. 2, rada gminy odwołuje ich, w drodze uchwały, najpóźniej po upływie 30 dni od dnia, w którym upłynął termin do złożenia oświadczenia lub informacji.
3. Jeżeli zastępca wójta, kierownik jednostki organizacyjnej gminy, osoba zarządzająca i członek organu zarządzającego gminną osobą prawną oraz osoba wydająca decyzje administracyjne w imieniu wójta nie złożą w terminie oświadczenia majątkowego, oświadczeń, o których mowa w art. 24j ust. 1, lub informacji, o której mowa w art. 24j ust. 2, właściwy organ odwołuje ich albo rozwiązuje z nimi umowę o pracę najpóźniej po upływie 30 dni od dnia, w którym upłynął termin do złożenia oświadczenia lub informacji.
4. Odwołanie i rozwiązanie umowy o pracę w trybie określonym w ust. 2 i 3 jest równoznaczne z rozwiązaniem umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 52 § 1 pkt 1 Kodeksu pracy.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

inteligentne o prezydencie na forum
gratuluje tumanomm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

fionix, a tak właściwie to jak można bardziej inteligentnie? wicek MBS rżnie głupa, a ja mam się wspinać na wyżyny intelektualne? Chodzi o to - osiągnął dochody z tytułu posiadanego gospodarstwa rolnego, czy nie? Sam twierdzi, że nie (patrz oświadczenie w BIP na www.lomza.pl). Pismaki z BEZCENNEJ twierdzą, że tak. Mają na to dowody, tak twierdzą. To ja się pytam. Cz jak ja podpiszę oświadczenie, że zapoznałem się z treścią art. 233 par. 1 kk i zeznam nieprawdę, to będę w porządku wobec prawa? Czy muszę nazywać się MBS i być wickiem, aby nie ponieść konsekwencji? Pomylił się? Prawnik? Mógłby się pomylić? Na końcu jest taka śmieszna pieczątka, tylko nie wiem,kto ją przystawia i dlaczego, treść - "Dokonano analizy oświadczenia".

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Ale się czuubek podniecasz.

Radny i przegrany kandydat na Prezydenta Łomży Maciej Głaz w swoich oświadczeniach majątkowych za poprzednie lata, "zapomniał" wpisać, że ma zobowiązanie pieniężne na ponad 500.000 zł. Też zapoznał się z treścią art. 233 par. 1 kk i jakoś nikt z tego większego problemu nie robił. Coś tam poręczył, coś poświadczył, ale tego nie wykazał. I też ktoś mu przystawił pieczątkę - "Dokonano analizy oświadczenia". Nawet miał kontrolę z urzędu skarbowego, która miała zastrzeżenia. I jakieś efekty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Dzięki za zwrócenie uwagi. Nie analizowałem Pana Głaz(a). Mój błąd. Przyznaję się bez bicia. Lubię się czepiać i czepnę się teraz organów administracji państwowej. Nie może być tak, że "zwykły" zjadacz chleba, za byle pomyłkę miał odpowiadać prawnie (tu Prokuratura i US nie mają najmniejszych wątpliwości), to Panowie "szlachta urzędnicza" będą sobie z prawa jaja robić.

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BRZEZINSKI I SROCZYNSKI ! ! !

Na prokuratorów itp nie liczcie, oni też się chcą budować i muszą różne sprawy złatwiać w magistracie więc bądą głusi na to "wólanie na pustyni".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org