piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdy nie można spać...

Cześć Wam!
Mam takie pytanie... Co robicie jak nie możecie spać w nocy? Macie jakieś sposoby na zabicie nudy? Nie chodzi nawet oto żeby znaleźć jakiś sposób na zaśnięcie. Po prostu, co można robić nocą?
Pozdrawiam wszystkich nocnych marków!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Ja ostatnio włączam sobie kanał "AXN Crime"... i oglądam wszystkie seriale kryminalne :-) Nie wiem czemu, ale o tej porze jakoś fajnie je się ogląda :-) Albo wchodzę na wykop.pl i przeglądam rzeczy na które w dzień szkoda czasu :-)

BTW: ja jeszcze się nie położyłem ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Też jeszcze nie śpię ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

ja tez nie spie heeh

F2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

a ja już nie śpię, choć prawie nie spałem :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

xd a ja dopiero wstalem ale jak nie moge spac to zazwyczaj biegam.. po bieganiu zmaczony i wykonczony odrazu zasypiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Wystarczy miec kogos odpowiedniego w lozku. Po udanym baraszkowaniu obie strony zadzwiaiajaco szybko usypiaja :)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Gdy przeczytałem temat pomyślałem o tym samym.Super sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Bardzo przyjemnie się w nocy po mieście spaceruje, i po okolicach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

W Islandii super się nocą spaceruje, bo jest widno:) Można iść do lasu na grzyby:)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

a ło Gazela wróciła :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Proponuję sprawić sobie dzidziusia. Jak nie da spać przez kilka nocy z kolei, to potem człowiek łapie każde 5 minut, żeby przymknąć oczy i nie ma obsolutnie problemu z zasypianiem. He,he,he . Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

No nie powiedziałabym, żeby dzidziuś to był najlepszy sposób na zabicie nudy nocą...są ciekawsze i mniej "drastyczne" sposoby:)
Ja np. lubię czytać...można ogladać filmy, siedzieć na czacie:), gapić się przez okno...mozna też obudzić kogoś fajnego dzwoniąc o trzeciej nad ranem i pośmiać się z byle czego(pod warunkiem, że ta osoba ma poczucie humoru)...właściwie bardzo dużo rzeczy można robić nocą...

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Jak jest dzidziuś, to nie ma nudy, uwierz kochana Gazelo. A tym bardziej w nocy. To doskonały sposób na bezsenność, która znika, jak za dotknięciem różczki. Człowiek na maksa wyczerpany wykorzystuje każdy moment do spania.
Ale..... jeżeli nie ma się dzidziusia, i nie można spać.....to zgadzam się z Tobą w 200%. Jest masa sposobów b. przyjemnych na zabicie czasu. Polecam ciekawą i ambitną lekturę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdy nie można spać...

Albo odwiedzić dawno niewidziane forum 4lomza i posikać się ze śmiechu...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org