niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KLUB ATOM

Hmm czy myslicie ze atom powinien byc zamkniety?? wczesniej to byl fajny klub a teraz co sie z nim stalo teraz przychodzi tam pare osob chyba tylko posiedziec i wypic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

sama sie zamknij i nie udzielaj:)

F2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

hahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

julia18 nie masz wazniejszysz spraw do opisania a to czy ma byc zamkniety to pozostaw wlascicielowi do oceniania ---smieszne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

tylko duże pieniądze
tylko duże pragnienia
tylko sławne gwiazdy

... postawią atom na nogi :D



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

juz po twoim poscie wzieli i zamkneli :)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

A ja powiem tak ze atom wielu ludziom sie "przejadł" brak dobrego marketingu i promocji do tego doprowadza ze w sobote jest kilka osób na krzyz a gdy jest wieksza imprezadobrze rozpromowana na parkiecie nie ma miejsca do tanczenia co mówic o wolnym stoliku

Wszyscy tak nazekaja na ten klub ze dzieciarnia itp ?
Kiedys fakt było tego troche ale zmieniło się, duzo starszych przychodzi tam i to bardzo dobrze
klub jest jak na Łomże bardzo dobrze urzadzony poziom muzyczny jest dość wysoki ( Ci co znaja tą scene muzyczną wiedzą)

ja lubiłem atom gdy byłem mlodszy teraz wole inne imprezy choc jesli bedzie tam cos wiekszego sam sie przejde !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KLUB ATOM

Heh jaki właściciel taki klub.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org