czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
minuta ciszy

Dzisiaj punktualnie o 12 "zawyły" syreny na cześc ofiar tragicznego wypadku samolotu wojskowego. Punktualnie o tej godzinie powinniśmy wszyscy uczcić tą chwilę. Niestety w tym czasie zabawa na naszym lodowisku szła na całego - grała głosna muzyka, a ludzie bawili sie w najlepsze. Czyżby organizatorzy lodowiska zapomnieli o tym fakcie, a może nasze władze nie przekazały istotnych wskazówek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Niby dlaczego "powinniśmy"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

awiczard masz racje ale to zależy tylko o samego siebie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Bez przesady. Co kilanaście minut na drogach ktoś ginie, nieraz kilkanaście osób i jakoś tego nikt uczcić nie chce. Ja tam mam żałobę narodową jak na naszego prezydenta patrzę, bo to co on wyczynia to sie dosłownie w głowie nie mieści.
Ciekawe czy żony tych wojskowych dostaną odszkodowania???
Bo tylko to prezydent potrafi robić - ogłaszać żałoby, obiecywać odszkodowania i zeżreć za nasze pieniądze tyle kanapek, że biedne dzieci w Afryce by chyba dostały zawału od takiej ilości.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

współczuje rodzinie Lotników to rzecz jasna...
Kaczynski juz słynie z robienia załób a co bedzie jak ktos z jego rodziny umrze....ohoho szkoda mowic !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Jak to co, będzie żałoba na całej Ziemii, będzie godzina policyjna, wyłączą telewizję, radio, internet i Rydzyki będą chodzić po domach... Armagedon będzie...

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

zal Lotnikow,bo to naprawde tragedia dla ich rodzin,ale srodki masowego przekazu stanowczo przesadzaja... szukaja taniej sensacji...zeby tylko zarobic kase,podniesc ogladalnosc...?ciagle trąbienie o tym zmarlym nie wroci zycia a ich rodzinom nie ukoi bolu jaki odczuwaja po stracie mezow i ojcow...wrecz przeciwnie...
taka zaloba narodowa to tez MOIM ZDANIEM lekkie przegiecie... zalobe nosi sie w sercu i nikt nie musi tego obwieszczac wszem i wobec,zeby tylko poza granicami naszego kraju pokazac,jacy to jestesmy solidarni i wspolczujacy...
Naprawde nie chce myslec,co bedzie jak kaczyniakom umrze ktos bliski(czego im nie zycze ,sobie tym bardziej)... taka zaloba nie bedzie trwala trzech dni a do konca kadencji naszego ,,kochanego,, prezydenta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Przesadzacie, ty byli wysocy rangą urzędnicy państwowi, więc im żałoba Narodowa jak najbardziej się należy. Poświęcili swoje życie rodzinne i sosłownie swoje życie służbie tego kraju.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

tak się robi na całym świecie nie tylko w Polsce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Ludzie, żałoba narodowa nie polega na tym że się wszystko odwołuje. Przynajmniej w moim mniemaniu. Żałoba narodowa powinna polegać na takiej samej zasadzie jak było w momencie, gdy umarł jeden z największych skur... na tej ziemi - Stalin. Wiem że porównanie jest bardzo, ale to bardzo naganne ale chodzi mi o zasadę.
Po prostu na jedną minutę cały kraj stanął. Po prostu:
Samochody halt, ludzie halt i nastała całkowita cisza. I to jest hołd i szacunek oddany osobom które odeszły. Powinny zamilknąć radia itd a ludzie po prostu oddać hołd zmarłym.

IMO

Czy ktoś uważa, że w związku z żałobą narodową w różnych melinach lumpy przestały balować? Bo mnie się wydaje że nie.

POZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy


a tak a propo,lokale w Łomzy byly otwarte,bo nawet nie wiem...? karaoke w rzymiance napewno bylo,bo tam predzej pieklo zamarznie niz odwolaja impreze :P a jak w innych?
nie jestem przeciwna zalobie ale takiemu naglasnianiu tego jak najbardziej...

,,Żałoba narodowa powinna polegać na takiej samej zasadzie jak było w momencie, gdy umarł (...) Stalin. Wiem że porównanie jest bardzo, ale to bardzo naganne ale chodzi mi o zasadę.
Po prostu na jedną minutę cały kraj stanął. Po prostu:
Samochody halt, ludzie halt i nastała całkowita cisza. I to jest hołd i szacunek oddany osobom które odeszły. Powinny zamilknąć radia itd a ludzie po prostu oddać hołd zmarłym.,,

porownanie moze nienajlepsze,ale w zupelnosci podpisuje sie pod tym,co powiedziales... o ile oczywiscie moge? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Tomek,

Jeżeli chcesz się porównywać do lumpów, to Twoja sprawa.
Ja wolałbym równać do góry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

zobaczcie to, cała prawda: http://szopka.z.zaloby.patrz.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

Po pierwsze primo (jak mawiał Franek Kimono)

Archi:

Melinę potraktowałem dosłownie, a nie jako lokal z koncesją. ;)

haaaah5 napisał(a):

"karaoke w rzymiance napewno bylo,bo tam predzej pieklo zamarznie niz odwolaja impreze :P"

złośliwe, ale dobre ;)


POZDR

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: minuta ciszy

nie mialo byc zlosliwe,stwierdzilam tylko fakt i nie tylko ja uzywam tego zwrotu mowiac o przeslawnej rzymaneczce... :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org