piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
HP F370 pomocy

cos sie dzieje z moja drukarka, zamiast fioletowego drukuje na zielono i odwronie czyscilam glowice w pojemnikach drukujacych i nadal jest tak samo nie wiem co jest z nia pomorzcie prosze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Prawdopodobnie skończył się w pojemniku jakiś kolor i trzeba wymienić .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

no wlasnie nie bo napelnilam wszystkie kolory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Sama napelnilas? Moze wlalas kolory odwrotnie?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

no wlasnie nie wlalam odwrotnie wczesniej napelnialam tak samo i bylo dobrze nie wiem o co biega juz dzis przeczyscilam itp napelnilam od nowa i znowu to samo, szlak mnie juz trafia jak faceci maja nas dziewczyny za kompletne idiotki. Tak napelnilam dobrze, tak umiem czytac instrukcje obslugi, tak znam sie na kompach (no nie na wszystkim ale nikt nie jest urodzonym geniuszem) nie nie znam sie na tych glupich drukarkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Słuchaj HP ma to do siebie że na dolewkach i zamiennikach nie bardzo chodzi więc proponuję kupić oryginał. Ja od 10 lat używam tylko HP i nie mam powodów do narzekania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

;/ najwyrazniej masz racje ;/
ile kosztuje taki orgialny ?
duzo drukuje i dla mnie to za duzy koszt kupoac co rusz nowy pojemnik



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

ORGINAŁ
czarny - ok 40zł
kolor - ok 50zł

PODRóBA
czarny - ok 35zł
kolor - ok 45zł

Polecam drukarki Lexmark duze pojemniki i napełniasz czym chcesz ;]
Osobiscie posiadam zabytek Lexmarka Z32 ale swego czasu chodził na czarnym tuszu z pelikana ;pp Do wydruków textu rewelacja ;]]]]]

Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Loveley Ty sobie chyba za bardzo nadinterpretujesz pewne rzeczy, nie sadzisz? Prosisz o pomoc, a obrazasz sie, ze ktos o cos pyta... Co tu w ogole ma do rzeczy fakt, ze jestes kobieta... chyba tylko histerie moglby tlumaczyc ;>

Skoro kolory Ci sie zamienily jedne na drugie (i to akurat zielony z fioletowym - kolory przeciwstawne), to logicznym jest zapytac czy nie zostaly wlane odwrotnie, nie? (czerwony i zolty szczegolnie) Po prostu pare rzeczy by wypadalo sprawdzic, a telepata nie jestem, zeby Ci powiedziec bez pytania co sie stalo. Wiec jesli prosisz o pomoc i jednoczesnie z gory zaznaczasz, ze wszystko wiesz i wszystko zrobilas dobrze, to jedyna nasuwajaca sie odpowiedz jest taka, ze z drukarka tez jest wszystko ok ;)

Wez moze jakas szmatke czy cos i odbij na niej slad z glowicy, powiedz jakie kolory Ci wyszly po koleii.

A HP na dolewkach i zamiennikach dobrze chodzi, o ile sie nie uzywa byle czego.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Dodatkowo mozesz sobie w paincie narysowac 3 kwadraty, zolty, czerwony i niebieski i zobaczyc co wyjdzie na wydruku.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

wychodzi dobrze tak jak nalezy ale nie miesza kolorow tak jak nalezy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Tzn konkretnie, w jakiej kolejnosci wychodza Ci kolory? Bo jesli sa w prawidlowej i zaden nie jest zaschniety, czyli kwadraty na wydruku tez sa calkowicie wyrazne, to nie ma sily, zeby drukarka raz drukowala kolory jak trzeba, a raz na odwrot. Kolory nie sa mieszane w drukarce, tylko mieszaja sie na kartce, wiec jesli prawidlowo wychodza pojedyncze kolory, to i zmieszane powinny byc ok.
A rozumiem, ze kolory zaczely sie zamieniac dopiero po napelnieniu? Ewentualnie mozesz sprobowac przetrzec styki, ale to by nie tlumaczylo czemu pojedynczy kolor wychodzi dobrze, a mimo to jest zle. Pierwszy raz bym sie z tym spotkal raczej.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

no ja pierwszy raz sie z tym spotkalam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

No tylko ja troche wiecej mam z tym stycznosci podejrzewam. Co Ci mozna poradzic w takiej sytuacji, przejdz sie z tym do jakiegos serwisu, niech obejrza, albo kup nowa glowice. Troche za malo szczegolow, zeby przez internet konkretnie stwierdzic gdzie przyczyna, jakbym to widzial to bym powiedzial co sie dzieje.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

radimp...jakies dziwne te ceny podajesz...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

a uruchomiłaś wszystkie teksty i ustawienia, i jak wypadły? Może spróbuj jeszcze raz przeprowadzić instalację sterowników.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

zly_czlowiek a co za drogo czy za tanio ? uzasadnij swoja wypowiedz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

a uzasadniam to tym, ze oryginaly troche wiecej kosztuja...przynajmniej mi sie tak wydaje... no jezeli taka jest cena...przypuscmy na allegro... te 45 zl za czarny... to dolicz jeszcze ok 13 zl... :) no ja oczywiscie wole sam dolac...no kolory nie doleje...ale jak kolor sie skonczy to wtedy kupie calosc...

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Kolory tez sie dolewa, bez problemu, chociaz moze nie zawsze jak widac na przykladzie tematu ;) A porownywanie w kolko cen z allegro do sklepowych jest juz nieco smieszne, to jest zupelnie inna specyfika sprzedazy. Po pierwsze trzeba te koszty transportu doliczyc, a po drugie raczej nie sadze, zeby dawali gwarancje na te tusze, ktora mozna dostac na miejscu w sklepie, a czasem glowice padaja.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

HP świetnie sprawuje się również na uzupełnieniach, fakt w zależności jakie są one. Głowicę zawsze nabijam do 3 razy i jest ok. Kiedyś miałam problem ten sam , ale wówczas źle nabiłam kolory, w tym przypadku tylko nowa głowica.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

nie bede sie w temacie wypowiadal bo ja se kupilem lasirowo i nie mam takich problemow :) tylko w nocy nie siepię bo z widlami stoje i pilnuje bo zem slyszal ze wiesiek z marchwkow chce mi ja zabrac ( ja juz mu mowil ze ja tylko od niego pozyczylem jak go nie bylo i nie wiem czemu sie tak denerwuje) z powazaniem wasz Kajetan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: HP F370 pomocy

Ja tam nadal jestem przekonany, ze i w tym przypadku na 95% przyczyna byly zle nabite kolory ;)




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org