niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
oddam małego pieska

witam, dopiero, co znalazłem małego czarnego pieska - suczka. jest śliczna i żal mi jej było zostawić na mrozie. Kto chciałby ją wziąść do domku? dajcie znać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

Czy Wy nic innego nie robicie tylko zbieracie psy po ulicach ? Znalazłeś to oddaj do schroniska. Dziś juz strach psa wypuścić bo zaraz go ktoś"znajdzie" i będzie chciał oddać. To forum już naprawdę schodzi na PSY !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

schronisko nie przyjmuje szczeniaków. i kolego jak go nie chcesz to po kiego sie odzywasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

Po to jak wyżej napisałem że to forum schodzi na psy z tymi Waszymi tematami "Zgubiłem pieska" , "Znalazłem pieska".
Wystarczający argument ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

jak ci nie pasują takie posty to po co wogóle je czytasz...każdy może zakładać jakie chce tematy na forum.
proponuję dać ogłoszenie do bezcennej oddałam tak dwa pieski i reakcja ludzi o dobrym sercu była bardzo szybka:)
Pzdr:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

moze jakies szczegoly o Tym piesku :) A ty E=mc2 nie badz zlosliwy bo nie jestes jedyny na tym swiecie

Igusia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

Iga161 wyobraź sobie że też to zauważyłem. A co do szczegółw pieska to : głowa, ogon, cztery łapy zapewne umie jeszcze szczekać no chyba że ten ma inaczej ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

ten w dodatku potrafi chodzic po drzewach,to jest szczególny okaz

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

piesek już ma nowy dom, więc koniec tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

E=mc2 to co to za właściciel jak psa samego na spacer wypuszcza buhahahahaah rozwalileś mnie tym...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

Nie wiem bo nie trzymam zwierząt w domu. Ale z tego co widzę to dużo osób tak robi. Wypuszcza psa , który sobie pobiega zrobi co zrobić musi i wraca do domu. Nie wiedziałeś o tym ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: oddam małego pieska

tak zem jest zadowolony :)z pieska

mam nadzieje ze urosnie z niego duzy pies bo narazie to musze zanim lancuch nosic, bo ledwie ciągnie i troche slomy zem zmarnowal bo do budy musialem wlozyc zeby nie zmarzł.

bylim juz po krowy i chiba bedzie sie nadawal na gospodarke :] jestem bardzo z niego dumny bo to madre psisko sam wiedzial ze trzeba sie wykapac w strudze jak sie wczesniej w gownie wytarzal :)

szarik juz go zaakceptowal, troche sa problemy z puszkiem jak sie zdenerwuje to malego scisnie ale ja sie tam nie wtrancam bo hirarchia musi byc

z powazaniem wasz Kajetan

ps jak bedziecie mieli jeszcze jakie psy do dajta znac bo sasiad by przygarnol bo mu burek ostatnio uciekl [ni wiem czemu ]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org