niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poczta kwiatowa

czy istniej w łomzy taka kwiaciarnia ktora wysyła kwiaty do domu pod podany adres

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

stary dzwon na radio taxi jakies i po temacie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

Tak - jedna to kwiaciarnia Marzenie naprzeciw szkoły drzewnej a druga przy rondach Hanki Bielickiej ( na skrzyżowaniu giełczyńskiej i polowej) w murowanym budyneczku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

Tak jak kolega pisze wyzej ta kwiaciarnia przy lodowisku posiada tzw. poczte kwiatowa. Nie jestem pewny ale kwiaciarnia sie chyba nazywa "Storczyk"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

Wysyła także kwiaciarnia przy ul. Sienkiewicza. Korzystałam z usług tej i z marzenia i osobiście polecam pierwszą. Ludzie o wiele milsi, i za te same pieniądze bukiet 3 razy większy. O mniejszych kosztach dowozu nie wspomnę. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

prawie wszystkie wysyłają...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

ta przy lodowisku jest dobra, polecam ją osobiście :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

ja zawsze zamawiam w storczyku, czyli przy lodowisku, cena jest przystępna a wykonanie fenomenalne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

Po co poczta samemu jak dasz bedzie lepiej :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

JESTEM SPRZECIW A NAWET ZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

Korzystałem z usług i Marzenia i Storczyka. W Marzeniu jest drożej, ale większy wybór bukietów. Kwiaciarnia Storczyk jest tańsza, ale mały wybór kwiatów. Polecam jednak Storczyka... Piękne robią bukiety, przyjemna obsługa, nie spóźniają sie i trafiają do celu bezproblemowo. Marzenie miała z dotarciem kilka razy problemy dlatego też o tym wspomniałem. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

a mogłby ktos ceny jakies przykładowe podac

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

a kto dostarcza? jakiś pracownik kwiaciarni czy pan zenek taxi driver?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

dzieki za info

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poczta kwiatowa

W Marzeniu płaciłem raz 25 a raz 30zł. W Storczyku 10 zł na terenie miasta jeśli dobrze pamiętam. Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org