czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
breakdance

gdzie są treningi breakdance czy można się teraz zapisac??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

treningi są w bonarze a zapisać to nie wiem czy można się teraz idź i się zapytaj ich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

też bym był zainteresowany sie zapisac :P

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

break dance taniec na głowie jak by kto nie wiedzial ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

sie już dowiedziałem i zapisałem :( nigdy na tym forum nikt nie udzieli mądrej odpowiedzi.

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

,,nigdy na tym forum nikt nie udzieli mądrej odpowiedzi.,,

chwalisz sie czy zalisz? jakie pytanie taka odpowiedz...
a tak powaznie:jakos ja zawsze uzyskalam tu pomoc...i jakbys nie zauwazyl to kolezanka patusiaa probowala ci pomoc... lepiej bys podziekowal za checi a nie tylko narzekasz :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

kurna zes sie juz zapisał?? a gdzie to jest bo ja tez bym chcial troszke sie po uczyc tancowac (tak po skejtosku) ??? prosze o pomoc z powazaniem wasz Kajetan

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

haaaah5 sama widzisz że żadnej konkretnej odpowiedzi nie uzyskałem i dalej sie nie zapisałem chociaż mam chęci i zapał :D

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

Jeśli ktoś na tym forum wie kiedy i o której można przyjść na takie zajęcia oraz czy można teraz się zapisać to proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

zajęcia są CHYBA o 17:30 w srode i o 16:00 w piatek z reszta wejdz na ctgroup.pl

I will own all xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

Narazie z tego co wiem to nie ma p.Kisla i chlopaki z CT Group prowadza przez ferie treningi... Wiec raczej mozecie isc sie dopytac jak z zapisami po feriach, a treningi sa Pon i Sroda od 17 od lat 13, a mlodsi maja od 16. Ofc w Bonarze :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

dziękówa hehe

Niem mam tolerancji dla pedalstwa i kurestwa !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

Teraz są ferie więc zajęcia mają podobno od 10 rano, przynajmniej w tym tygodniu tak mieli .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

Od 11 ;) Wiec jak chcecie popatrzec jak sie na barach krecic albo backspina to macie odpowiedni moment :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: breakdance

poskacz sobie na glowie wdomu. co moze dac breakdance.jesli masz checi to i wdomu sam sie lepiej nauczysz bez stresu. ale i tak zamottuje iz taniec najlepiej zostaw kobietom

zycie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org