niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

szczerze mowiac nie cierpie kotow , taka lachudra sie przyplatala -zal wygnac! ale po jego wizytach czyje koci fetor chociaz co niektorzy nazywaja to aromatem :))) .Licze ,że ktos podpowie ktory lekarz w Lomzy dokona kastracji?

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

sama sie wysterylizuj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

rumińscy ja musiałam wykastrowa psa i to zrobili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Oj -pokochasz Ty tego łachudrę .!!!..Naszego Maksa kastrowała p. Rumińska i nadal jest pod jej opieką ..a kot to większy cwaniak od psa -jeżeli Ciebie wybrał tzn wiedział dlaczego ..pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

brak mi słów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

czemu ona na męża mówi kocur, łachudra...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

krystynko dzieki. JANIE -SERCE ty nie jestes moim mezem ale łachudra jak sam piszesz :)))))))))

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Chcesz z niego kotkę zrobić? A jakby Tobie wycieli macice, to fajnie by było? :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

żal....

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

No tak ;) cóż u mnie jest cały pluton kotów na odstrzał na początku jakoś nie przejmowałem się a teraz ;| smród na klatce a co mówić już w piwnicy i wszędzie odchody i żarcie ;| co jest lepsze MP5 czy K2 ?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Koty po kastracji bardzo tyją, żrą za 3 normalne koty, więc się zastanów zanim go wykastrujesz, potem ... przyszyć będzie trudniej.
A jeśli w domu czujesz jego "aromat" to może on leje ci po kątach :) Mój upodobał sobie reklamówki, czasem znajduję w nich "niespodzianki" ale tylko wtedy kiedy zapomnę go wypuścić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Podobno Jan Serce miał taki zabieg i jego trzeba zapytać jaki lekarz to robił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Halino ! Nasz kot był wykastrowany 2 lata temu i nie jest prawdą , ze kastraty żrą 3 razy więcej , jest bardzo zwinny i " przystojny " , zjada małe porcje 2 razy dziennie i jest bardzo czysciutki --ma swoje upodobania -np -tylko zwirek z " Puszka " i Whiskas ..Wejdz na strone www. Whiskas --tam są porady weterynarzy , nie słuchaj laików

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Jedź na Wojska Polskiego tam naprawdę jest dobry weterynarz.
I też jestem pewna że pokochasz kota, jak tobie ucieknie to będziesz na parapecie siedział i wyglądał przez okno :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Z tego co sie orientuje kastrowanie czy podwiazaywanie jajnikow u ziwierzat jest od wejscia Polski do UE zabronione i oficjalnie zaden lekrza tego nie zrobi ale nioficjalnie ... ogolnie jestem za jakies 10 lat temu wlasnego kota tez wykastrowalismy wiadomo kot to nie pies chodzi wlasnymi sciezkami i byc moze dzieki temu jest kilka - kilkanascie bezpanskich kotkow mniej.I faktycznie nasz kot wcale nie przytyl i wcale nie je wiecej ale za to jest bardziej leniwy woli siedziec w domu i doslownie jest "wywalany" na dwor (wyjdzie oknem wroci drzwiami po 10 sek. i dowrotnie :) )
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

A to ciekawe co piszesz Kita...
Tyle, że nieprawdziwe.

Są kraje w UE, gdzie "kastrowanie czy podwiazaywanie jajnikow" jest obowiązkowe (poza hodowlami).

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

slyszalam rozne opinie i dzis jestem umowiona z weterynarzem, zastanawiam sie tylko czy dalej bedzie tak smierdzial jak wroci z "rajzy". Adamus w Sztokhomie mialam okazje widziec psy ,mozesz na nos im nadepnac ,nie raz pytalam sie dlaczego oni takie osowiale, czy dostaja cos w karmie?Ale jest i tak ,ze znajomi gdy ucieknie im pies to szukaja wszyscy -drania zna cala dzielnica :)))) W Szwecji podoba mi sie to ,ze nie wolno zwierzakom obcinac ogona ,czy przycinac uszu. Z koleji Anglia to kociarnia :))) tam chudego kota nie widzę ale doskonale daja sobie rade w spacerach po plotach ,zaczelam podkarmiac polskim zarciem -towarzystwo mam od rana ,niech Bog broni zostawic na podworku worek ze smieciami-na bank jest sprzatanie.Dziekuje za odpowiedzi.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Adamus nie wiem jak jest dokladnie wiec napisalam sie ze z tego co sie orientuje bo tak powiedzial mi wterynarz u ktorego bylam z psem mlodym na szcepienich i pytalam sie o to bo chcialam psa wykastrowac tym bardziej ze jest on na wsi i wiadomo jak to jest ze pies czasemn wyjdzie poza ogrodzenie i nie chcialabym zeby rozsiewal swoje nasienie dalej a wiadomo co sie pozniej dzieje z niechcianymi zwierzetami.On naszczescie trawil w moje rece i uniknal smierci :( smutne ale prawdziwe. Tak wiec owy wterynarz powiedzial ze nie wolno od wejscia do UE i on tego absolutnie nie zrobi. Nie wolno ingerowac w nature zwierzat nie mozna kopiowac obcinac sterylizowac kastrowac. Cos wspominal ze moze wydac rozporzadzenie chyba gmina czy jakis organ zarzadzjacy o sterylizacji i kastracji bezpanskich zwierzat aby nie pomnazac ich populacji.Ale to tez jednym uchem wpadlo drugim po czesci wypadlo :) Gdzies cos dzwoni tylko w ktorym ale pewnie w wolnej chwili poszperam w necie za informacjami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kocur -ktory weterynarz wykastruje?!

Słuchajcie, a może ona chciała go obrzezać, a nie wykastrować, tylko jej sie pomyliło...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org