niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

I nasi kochani policjancji dorobili sie pieknej czarnej "wołgi " A jacy dumni :D Uwaga Ci dwaj panowie maja nawet CB Pozdrawiamy :D

Mariusz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

A nie przypadkiem vectry ??;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

vectra = wołga ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

na radyjku dzis cały dzien muwio o tym sprzecie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

Wow ale mi nowość już od jakiegoś czasu śmigali na trasach w rejonie Łomży .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

i niby co w związku z tym
uważać na auto czy na nich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

auto podobno 200 pare koni:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

No autko nie takie najgorsze póki nowe. Dzisiaj wracałem z Ostrołęki to śmigali od Choin do Miastkowa hehehe, robią drogę i tam jest ograniczenie do 40 km/h kto ma CB to każdy wiedział wyjeżdżając nawet z Ostrołęki, a jedynym dupkiem który popełnia wykroczenie to był kierowca w nieoznakowanym radiowozie model Vectra kolor czarny, dało się zauważyć, i wszyscy na CB się śmieli by bardziej uważać na te auto jak na znaki, bo jeździ jakiś policjant niezrównoważony. A tak na marginesie zastanawiałem się czy ich dotyczą jakieś przepisy, czy kolejna mafia bezprawnych obywateli którym można wszystko. Jak macie haczyk to dawajcie temat. Pozdrawiam i życzę szerokości i jazdy bez wpadek.

,,KONSUL :) ''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

coniektórzy naprawde pisza tylko po to żeby się przyczepić ?

napisał po to żeby uwazac i sie orientowac
miec rozkminionych tajniaków bardzo dobrze

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

mariuszalpine głupszego tematu juz nie mogłes założyc? Może dowiedz się jakiego koloru majtki mają i napisz tu na forum he...
A może po prostu zazdrość zżera na wiesc o tych 200 koniach ? he



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Aktualnosci/Rajdowiec_szkoli_policjantow,a,85071.html

w Olsztynie będa mieli prawdziwych rajdowców na drogach!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

MasaViV temat nie jest głupi, sam ostatnio się zastanawiałem jak wygląda te nowe cudo mundurowych, no ale pewnie jeździsz MPK to może Ciebie to nie interesuje.

A co teraz się stanie z tajniackim fordem??? dalej trzeba na niego uważać??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

DrAgOn19 ale powiedz mi co w tym takiego interesujacego? Chcesz wiedziec po jakim czasie złapaliby Cie w trasie? To jest samochód służacy do zadan operacyjno-sledczych a nie po to zeby opisywac jego szczegoly na publicznym forum.... Gdyby tutaj byl normalny administrator to temat byłby juz dawno usunięty...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

MasaViV
nie interesują mnie jego osiągi itp. tylko marka, kolor, znaki szczególne!!!!! dlatego, że jak będę jechał po trasie i w lusterku zobaczę czarną wołgę to wiem, że muszę na nich uważać, czyż nie???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

No i właśnie dlatego taki temat nie powinien być poruszany na publicznym forum :) pomysl...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UWAGA NA CZARNA WOŁGE ;P

policjanie robi żadnej tajemnicy z tego samochodu można go sobie obejrzęc na stronie internetowej policji łómżyńskiej. Sami dorabiacie babci wąsy.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org