niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży na aerobik??

Witam!
O odpowiedź na to pytanie proszę wszystkie panie, które uczęszczają, bądź uczęszczały na aerobik:) Gdzie mogę w naszym mieście skorzystać z takich zajęć(może gdzieś na Oś. Południe??), za ile i czy warto. Dziękuje za wszystkie rady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

Na Reymonta miał być salsarobik, ale nie było chętnych i zajęcia na razie nie odbywają się. To jest stronka www.taniec.lomza24.info

Peny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

Aerobik jest w Centrum Katolickim, niedrogo 55 zł mieisęcznie naprawdę warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

sam nie uczeszczalem, ale wiem ze aerobik jest w silowni "ewa" nad kwiaciarnia "marzenie". Ale ceny ci nie powiem bo nie znam :/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

centrum katolickie?serio? musze to sobie sprawdzić:)Jest może ktos kto tam chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

witam wszystkich, proszę o informację na temat salsaerobiku na reymonta z chęcią bym się zapisała, jaki jest koszt, ewentualnie numer kontaktowy do kogoś, z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

osobiście nie chodzę ale również słyszałam że w centrum katolickim jest i chwalą sobie panie

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

z czystym sumieniem mogę polecić, bo tam chodzę (tzn. do centrum). Nie jest lekko, ale o to chodzi :) Poza tym zajęcia nie są monotonne, na każdym spotkaniu coś innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży na aerobik??

super!w takim razie zapisuje sie na aerobik w CK.Trzeba zgłosić sie tam osobiście, czy może ktoś ma jakis nr telefonu? Dzieki za wszystkie odp:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org