niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Studio Tanca MaxDance

Mam pytanie dotyczace tego studia co myslicie o tym moze wie ktos jakie zajecia beda organizowane i moze ktos uczeszczal wczesniej do tego studia w Bialymstoku? i czy sa jacys chetni zeby tam sie zapisac?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

www.maxdance.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

A czemu akurat w Białym toć w Łomży też jest te studio chyba że jesteś z białego. http://www.maxdance.pl/lmaxdance/index.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

lepszy jest AKAT z Łomzy max dance był w szkole podstawowej nr 2 porażka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

Ja mam pytanie w sprawie tego studia czy ktoś już był na jakichś zajęciach w Łomży?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

te studio dopeiro startuje""" u nas wiec...zobaczymy jak to bedzie...ale jesli chodzi o to jakie tance to"dla pan-latino solo i i inne....dla par-towarzyski...a odplatnosc z tego co wiem to nomrlana w porowniau do Bialego...wiec "easy easy";p....21.I.08-OTWARCIe...a jak zauwazylam to ludzie zapisuja sie-Powaznie!!!...wiec bedzie giT...ppozdrofffka CYA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

A ile kosztuje taki kurs z checia bym sie zapisal. wiem ze AKAT od lutego chyba bedzie organizowal kolejne zajecia tylko za jaka cene.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Studio Tanca MaxDance

a gdzie poszukuja instruktora aerobiku?

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org