niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piątnica

Może by przyłączyć Piątnice do Łomży i zrobić ją jako dzielnice naszego miasta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Chyba byly juz takie rozkminy ale piatnica sie nie zgodzi bo dla nich to mniej korzysci a wiecej strat. To jest chyba najbogatsza gmina a tak to cala kasaby byladla lomzy io gowna by w piatnicy bylo. Chociaz dobrze by bylo

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

I Miasto Łomża i mieszkańcy by sie cieszyli ale napewno nie Piątnicy. Zreszta to nie jest takie proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Hmmm ale opcja



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Jak już kolega powiedział, Piątnica jest bogatą gminą i im nie na rękę łączyć się z nami. Więcej mieli by opłat i same straty. Bez szans.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Piątnica ma wyższe podatki i wcale nie jest bodata.
Gdzie tam bogadztwo widać?
Gdyby Piątnica była sama bez Pęz, Marianowów, Drozdowa, Kalinowa, Kisielnicy, Elżbiecina itp, to mogłaby być bogata. ALe nie jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Wiesz kolego Polak to nie bedzie szczesliwy nawet jak bedzie jadl w zlotej misce zlota lyzka. Chodzi mi o to ze piatnica jest bogata gmina w porownaniu do innych. Ty pewnie jestes mieszkancem piatnicy.Jestesmy raczej narodem pesymistycznym dlatego widzimy tylko zle strony a dobrych nic. Mimo wszystko uwazam ze piatnica jest bogata gmina

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Ja jestem za przyłączeniem do Łomży miasta Ostrołęki, później nasza ekspansja pójdzie dalej i żeby wielu z nas nie czuło się już nigdy więcej wsiochami przyłączymy Warszawę, to na pewno zaspokoi nasze ambicje:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

jan serce...ty sobie przyłacz mózg do głowy,oj bo narazie to masz tylko przyłączony kał do czaszki

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

HAHahHAHHAAHAHAHAH jak zwykle zamulil;] A kto czuje sie wsiochem?? bo ja nie fakt ze u nas czasem trudno cos zdobyc gdzies zjesc ale wszystko odbywa sie stopniowo no i nasz region nie jest za bogaty i wszystko kase zabiera nie powiem jakie"miasto".

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

A ja jestem z Piątnicy i wcale nie chciałabym żeby została ona przyłączona do Łomży... i wcale nie myslę tu o jakichkolwiek startach czy zyskach ekonomicznych... Jest dobrze tak jak jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

"ty sobie przyłacz mózg do głowy" :):):)
A co, chcecie pokosić się o mleczarnię? :)

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Co wy gadacie? Jak moglaby byc kasa dla Piatnicy ? Przeciez piatnicy jako miejscowosci juz by nie bylo, bylaby czescia Lomzy. Tu raczej chodzi o stolki. Niby w jaki sposob zycie mieszkancow moglo sie zmienic na gorsze? Czy gmina rozdaje im zarobione pieniadze?

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

mieszkancy placa o wiele mniejsze podatki lub mozna z dobrymi znajomosciami umorzyc! takze Prezes zapomnij o przylaczeniu Piatnicy do Lomzy.

bagrmosen

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

raczej Łomżę może przyłaczyć do Piątnicy. Bo ta ostatnia tzn Piątnica bije Łomże pod względem poziomu bezrobocia, rozwoju przemysłu, szkołami na poziomie 21 wieku, wspaniałą bazą sprtowa hala najwieksza w powiecie i najnowoczesniejszą . Dobry gospodarz dobre zarządzanie to sukces Piątnicy . I co kto tu kogo ma przyłycząć ŁOMZYŃSKIE BUFONY?

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Nasza, a na zakupy to pewnie do Marianowa jezdzisz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

oczywiście bo tam jest zielony market i są świeże warzywa i owoce a także kartofle i buraki prosto z pola.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

a powiem wam jescze jedno te bulwary nad Narwia to Piątnica będzie miała szybciej niż Łomża która juz 15 lat planuje ich powstanie i nic.

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

nasza, już ci tyle razy pisałem, WYPROWADZ SIE! po co masz się tu tak męczyć:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Jasiu a skąd ty wiesz ,że ja mieszkam w łomży?

Nasza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

z tego co słyszałam to były takie plany lecz Piątnica nie chce połączyć się z naszym miastem...

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

No , piękną plażę przez 2 lata jej budowy odwaliliście. Pływając od mostu do mostu mam często okazję podziwiać postępy w jej budowie. A tak to kasę macie z podatków Mleczarni , inaczej bieda by piszczała jak w innych gminach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

nasza, słuchaj kolego:) tym bardziej jeśli nie mieszkasz to morda w kubeł i o Łomży ani słowa, bo jeszcze się tu ktoś tym przejmie...
autochton schyl się do miecza naszemu:) pasujecie do siebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Łoooomża, Łomża, Łomża,
piękna okolica, piękna okolica,
żeby nie Piątnica byłaby stolica !
Żeby nie Piątnica, byłaby stolica !

;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

A kto będzie Piątniczan o zdanie pytał? 3 tysiące ludzi mają nikły głosik w stosunku do 65 tysięcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Ja się zgadzam z Naszą. Piątnica bije Łomżę pod wieloma względami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Jakimi?
Chyba pod względem produkcji serka wiejskiego na głowę mieszkańca. Bo niczym więcej.
Nawe forty nazywają się łomżyńskie pobudowane w ramach Twierdzy Łomża.

No może w Piątnicy proboszcza fajnego mają, bo nic więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

"Gdyby nie Piątnica.. Łomża by byla stolicą?" Czlowieku wes Łomżę porownaj do obecnej stolicy i nie pisz glupot !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

sam nie wiem... ty to jesteś jakiś matoł, przecież każde dziecko w Polsce wie że Łomża jest większa od stolycy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Wiesz co ty za to bijesz cały świat pod względem głupoty.
PS. Bredzisz jakby Cię fura z gnojem przejechała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

a ty większy matoł bo to komentujesz:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Z tobą nie będę dyskutował idioto bo mnie sprowadzisz do swego poziomu i pokonasz mnie doświadczeniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

ale ty oryginalny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

Panie Janie ? Czyzby pana bili w domu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piątnica

no:))) ale nie po głowie jak ciebie:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org