wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nadżerka

Mam pytanie. Otóż dziś ginekolog zaproponował mi nową metodę leczenia nadżerki. Lekarstwo ze Szwajcarii-2 kapsułki kwasu kosztują 122 zł, a jego użycie kosztuje dodatkowo 50 zł/wizytę, bo podobno żaden lekarz nie zrobi tego na kasę chorych. Wszystko odbywa się jakby prywatnie. Może to i prawda, bo lek jest nowy, nie ma jeszcze zniżki nawet przy zakupie na receptę, więc może i lekarze nie mają do tego dofinansowania. Dziewczyny, słyszałyście o tym? Co wiecie na ten temat?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

A co? chlop obiecal, ze tylko polize?

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Ej...czuubek-nie bez powodu wybrałeś sobie taką ksywę,bo teraz wiadomo,że jesteś porąbany czub wyskakując z takimi tekstami do kogoś kto potrzebuje czyjejś rady-polizać to ty możesz sobie lizaka,a tak na marginesie to daruj sobie,bo nie masz zielonego pojęcia o temacie,który może przypadkiem zobaczyłeś w TV...

Człowiek jest jak szkło,dopiero go poznasz,gdy się nim skaleczysz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

oni najchętniej wszystko by robili prywatnie, a refundację maja tylko dziś nieliczne leki, zresztą najlepiej na to pytanie odpowie ordynator lub dyrektor szpitala czy aplikacja leku jest płatna, bo jeśli nawet to do kasy szpitalnej.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Nie znam tego specyfiku,ale myślę że najlepszą zabieg laserowy, szybko i bezboleśnie.

elmar1973

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Ja polecil bym isc do innego ginekologa i porownac co powie!Mojej kolezance tez tak jedna pani ginekolog proponowala i poszla do innego i sie okazalo ze nie tzreba nic robic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Nie, robić to trzeba, bo jest już spora. Chodzi mi tylko o to, czy wszędzie trzeba płacić dodatkowo za wizytę, czy żaden lekarz faktycznie tego nie robi na kasę chorych. Ale czytałam już na różnych forach i innych stronkach, to ta forma leczenia jest najlepsza i najbezpieczniejsza. Zobaczę za jakieś 3 tygodnie. A co w ogóle myślicie o ginekologu Ścianie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

pod ścianę...



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Zgadzam się z Malachitem. Mówię z własnego doświadczenia i doświadczenia znajomych. Absolutnie nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

D Karlikowska nakładała na nadżerkę jakąś maść czy coś, to piecze troszkę ale jest bardzo skuteczna po dwóch razach nie widać nadżerki - znajoma tak twierdzi a miała nadżerkę ze 3 -4 lata temu. Oczywiście w ramach prywatnej płatnej wizyty lekarskiej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

Sciana ma fajny dom:)

... PIENIADZ TO WLADZA, SUKCES TO WIEDZA ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

zgadzam sie z Malachitem,
jesli to sciana ci zaproponowal, to idz do innego, jesli ci tylko zalezy na twoim zdrowiu, sczerze ci to mowie na podstwie swojego doswiadczenia z tym ...(nie napisze lekarzem, bo lekarz to taki ktos, kto leczy)

mieszkam w stanach, przy nadzerkach, o ile sie nie rodzilo jeszcze, zaleca sie nic-nie-robienie+regularne cytologie(co pol roku)
znam lekarza w lomzy, ktory mi to samo powiedzial, jak jeszcze mieszkalam w polsce

to ja bella:o)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nadżerka

bella: no tak, zgadzam się, ale moja nadżerka jest bardzo duża i dlatego trzeba ją zwalczyć. na dziecko zdecyduję się pewnie dopiero za rok lub dwa. A żyć z nadżerką jest trudno, ponieważ ciągle pojawiają się stany zapalne i inne niedogodności.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org