niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kurs fryzjerski

Mam pytanie czy był ktoś na kursie fryzjerskim u Oliwi? Jak jest on prowadzony.
Dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

no hej a cio bys ogólnie chciala wiedziec???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

czy w Łomży są organizowane kursy fryzjerskie? jeśli tak to gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

witam
w studio oliwia sa prowadzone kursy także kurs fryzjerski, z tego co sie orientuje sa prowadzone inwidualnie czyli masz do dyspozycji cały czas instruktora przy sobie, podztaw napewno sie nauczysz. wiem że konczy sie zaswiadczeniem i certyfikatem. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

a to jest płatne? pracuję, a chętnie bym czegoś jeszcze nowego spróbowała, fryzjerstwo mnie ciągnie. Kiedy się odbywają te kursy i w jakich godzinach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

A czy są tam prowadzone kursy na przedłużanie i stylizację paznokci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

motylek, dla ciebie to za darmo a i jeszcze dopłacą ci żebyś się uczyła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

Jan_Serce: odwal się gościu, mam Cię dość, nie komentuj moich postów i nie odpowiadaj na nie, bo mogę się założyć, że do pięt mi nie dorastasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

w studio oliwia sa jak sie orientuje kursy stylizacji paznokci, makijazu,i fryzjerskie, sa płatne a ile nie wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kurs fryzjerski

dziwna sprawa z tymi kursami...czemu nie jest to oficjalnie rozreklamowane tylko drogą pantoflową i na forum?
Kim sa ci "wykwalifikowani instruktorzy"? czy są to właścicielki? zastanawiam się czy te ich certyfilaty to nie jakaś bujda, bo skąd taki potencjalny kursant może mieć pewność, że są autentyczne i nie wyrzuca ok. 1000 zł w błoto?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org