czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Hejka czy niewie ktoś gdzie tanio mozna przedłuzyc sobie paznokcie akrylem nie koniecznie w gabinecie ale prywatnie do jakiejs dziewczyny ktora to robi???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

hej dobre pytanie... tez bym chciala wiedziec..
ja znam dziewczyne ktora robi zele.. za 40 zl.

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

za 70 zł. robi kobieta w salonie kosmetycznym połączonym z fryzjerskim na osiedlu medyk, ale kto co woli, jaka cena takie paznokcie, nawet nie chcę myśleć jak wyglądają i "się noszą" takie za 40 zł, dziewczyny szkoda własnych, ok. jest to ładne i estetyczne, ale jak zdejmiecie te sztuczne to jest masakra z tymi naturalnymi,
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Ja wiem moja dziewczyna robi takie paznokcie są bardzo ładne i nie drogie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

szczypek to za ile robi??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

chyba 40zł lub 50zł, ale nie jestem pewien

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Ja przedłużam paznokcie metodą akrylową. do 55zł góra!!! ilości cekinów nie liczę oddzielnie!!! nr.tel:662-788-680 Zapraszam!!

Judyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Marta czy masz jakis certyfikat albo swiadectwo ze umiesz to robic?? francuski ile??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

We wrześniu dopiero robię sobie kurs międzynarodowy... Nauczyłam się od znajomej która ma swój salon kosmetyczny... French kosztuje 45zł:)

Judyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

ja mam takie pytanie jescze bo malo sie na tym znam. ile to sie bedzie trzymalo??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

to już zależy od płytki pani paznokcia... Jendne się trzymają długo, drugie zaś nie. Jeżeli będą się trzymały to po około miesiąca czasu trzeba dopełnić..

Judyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

a dopelnienie ile kosztuje??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

ok.10-15zł w zależności od odrostów.

Judyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

wiesz co Marta ja sie do ciebie po 15 zglosze na French ok??

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

ok:) Zapraszam!!! :)

Judyta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

bylam u marty1234 i jestem zadowolona :) polecam naprawde warto a tym bardziej za taka cene. paznokcie trzymaja sie swietnie. dziewczyna naprawde wie co robi a w dodatku jest bardzo mila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Czesc. Ja robie ladnie paznokcie. Mam ukonczony kurs kosmetyczny z elementami makijazu i stylizacja paznokci. French robie za 40 zl. Mam wybor w kolorach. Moge zrobic biale,czarne,czerwone,niebieskie,rozowe,zielone,zlote i srebrne koncowki. Moj nr.tel. 602471777

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

HEJ,WITAM,NIE MOGĘ DODZWINIC SIE DO CIEBIE,CZY ROBISZ PAZNOKCIE U KOGOŚ W DOMU?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Witam. Nie dojezdzam do klientek. Klientki przychodza do mnie do domu. Chyba ze jest to stala klientka to robie wyjatki. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Witam. Od paru dni robie paznokcie akrylowo-zelowe. Takie paznokcie sa naprawde super. Z akrylu formuje ksztalt paznokcia i pokrywam je zelem. Dzieki temu moje paznokcie wygladaja naturalnie. Sa tez wytrzymale. Nie uzywam tipsow bo paznokcie z nimi wygladaja jak lopaty i szybciej sie zapowietrzaja. Niedlugo wprowadze tez jedwabne nakladki na paznokcie. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

A jakimi lakierami malujecie paznokcie po przedłużeniu? Czy może używacie od razu kolorowej masy żelowej lub akrylowej? Sporo dobrego słyszałam ostatnio o lakierach hybrydowych. Podobno zwłaszcza pastelowe lakiery do paznokci cieszą się popularnością. Wolicie pastele czy intensywną kolorystykę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Lakiery hybrydowe są świetne, o ile faktycznie macie porządny produkt - u mnie najlepiej się sprawdza znany wszystkim Semilac, bo gwarantuje trwałość efektu. Radzę stosować mimo to jakąś porządną odżywkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Żona zamawia wszelkie lakiery hybrydowe a czasem i akcesoria do robienia paznokci w internetowej hurtowni Biokur.
__________________________
http://www.biokur.pl/zestawy-hybrydowe-c-181.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przedłuzanie paznokci gdzie tanio

Ja również wiele dobrego słyszałam na temat lakierów hybrydowych. Ostatnio zakupiłam pomarańczowy lakier hybrydowy z tej strony https://provocater.pl/pomaranczowy-lakier-hybrydowy, osobiście uważam, że jest bardzo ładny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org