niedziela, 20 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Promocja TRWA

Ze smutkie przyjąłem wieść o śmierci doktor Ewy Iwanowskiej :( Łączę się w bólu z rodziną i całym środowiskiem lekarskim. Żegnamy człowieka,który walczył o lepsze jutro nie tylko dla siebie,ale także dla ludzi pokrzywdzonych przez życie. Osoba Pani Ewy na długo pozostanie w naszej pamięci, gdyż dobrych ludzi nikt nie zapomina.


Pani Ewo nie mówimy żegnaj, tylko do zobaczenia :(

Zapalmy świeczki

[^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^][^]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Po zakończeniu wojny powrócono do normalnych zajęć klubowych. W grudniu 1920 r. w salonie Towarzystwa rozpoczęły się lekcje tańca, które prowadził Bielino Bielanowicz. Odbywały się także zajęcia chóru klubowego, pod kierunkiem specjalnie zatrudnionego nauczyciela śpiewu. Obydwie formy zajęć cieszyły się dużym zainteresowaniem, także w roku następnym. Odbywały się one codziennie. Podobnym powodzeniem cieszył się zespół gimnastyczny kierowany przez Leopolda Podulko.


Studia Łomżyńskie nr V cdn. ...............................................
Wydawnictwo Łomżyńskiego Towarzystwa Naukowego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

RMF FM!!! Ale jakoś kiczowata


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

www.somafm.com

A ogolnei to polecam strone:
http://www.shoutcast.com/

MrS proponuje dla ciebie link:
http://www.shoutcast.com/index.phtml?orderby=bitrate

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

W wersji Winampa 5,0 jest opcja media library. Można tam wybrać muze jaką sią chce . Jest też dużo rodzajów TV do wyboru .
_________
autochton
_________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Radio Nadzieja podalo:
"W poniedziałek około godz 13.00 Mszą świętą w kościele pod wezwaniem Krzyża świętego w Łomży rozpocznie się uroczystość pogrzebowa zmarłej wczoraj dr Ewy Iwanowskiej.(...)"

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

podbijam tem do góry, aby przypomnieć wam o meczu hehehe

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Szczególnie te których dawno nie widziałem. Trudno zdecydować które najciekawsze. Jest ich wiele. Najlepiej co jakiś czas cieszyć się nimi zmieniając je podczas spacerów. Np. dolina Narwi z widokami w różnych kierunkach zależnie od miejsca pobytu, góra Bony, las Jednaczewski i łąki, widoczki z fortów piątnickich i wiele innych. Szanujmy i chrońmy te miejsca są wartością i daju możliwości odpoczynku, której mogą nam pozazdrościć mieszkańcy innych miast.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Ja mieszkam na Łomzycy wiele lat, znam niejeden zakątek ale nigdy nie widziałem tu żadnego fortu?? Można prosić o lokalizację tego miejsca??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Szkoda, że się zlikwidowali, bo ceny mieli bardzo dobre i obsługę na 5+...

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

UNI-kaj UNI-SERWISU :-)

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

W tej chwili mam predkosc 30-47kb(place za 64)- i jak czytam powyzsze pochwaly szlag mnie trafia. Mieszkam na os.Gorka Zawadzka.Czytam newsy na www.4lan.pl i tez chcialbym napisac w koncu"Uffff..." Bo teraz same niecenzuralne slowka mi sie cisna. Mam nadzieje,ze w koncu sie unormuje - skoncza sie przerwy i predkosc bedzie OK. A pan "uomrzan" to nie bierze pensji na Dmowskiego przypadkiem? :)))))

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

bledny rycerz..... proponuję zapuścić ściąganie kilku dużych plików z kilku szybkich ftpów i wtedy zmierzyć prędkość! :D ...podczas przeglądania stron nie sprawdzisz rzeczywistej przepustowości....

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Witaj Jacko,
Przez Toruń, to chyba przesada. Niektórzy chwalą sobie trase przez Płock i Kutno, bo omija się całą aglomerację Warszawską. Wszystko zależy od pory dnia. Jadąc noca lub wcześnie rano możesz śmiało jechać przez Warszawą. Zjeżdzając w Markach na Trasę Toruńska bez kłopotu ominiesz Centrum, wyjeżdżając na trasę wylotowa do Poznania - ul. Wolska (dobrze uważaj na znaki po zjechaniu z wiaduktu przed ul. Górczewską, wtedy chyba trzeba już jechać dołem prosto). Weź take pod uwagę, że pociąg ekspresowy jedzie (naprawdę szybko) trzy godziny z Warszawy do Poznania. Samochodem racej to się nie uda, za duży ruch i słaba droga.
Życzę udanej podróży.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Najwyższy czas na nową krew we wzmiankowanym " naszym licłum". Zastępca czyli pan "Ć" - niech go szlag ! Renomowane , ustawione ... no tak. Ustawione- w owej szkole promuje się tylko pewne typy- dzieci ludzi "ustawionych', zdolni też mają ok. Reszta ma przesrane- obrazowo i krótko mówiąc.
pozdrowienia - absolwent "licłum"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

zawsze podziwiałm ludzi którzy potrafią na kartkę (hm komp) przelać swoje uczucia

Ty jesteś w tym naprawde dobry

Może to powinienes wykorzystać w jakiś sposób

Wracaj do Polski, a najlepiej nad Narew, gdzie głosy ptaków uciszą Twój SKOK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

A czy trzeba koniecznie rozumieć kobiety?

Nie jeden facet nie może zrozumieć swojego kumpla z którym się zna ładne pare lat.
A ty chcesz zrozumiec kobietę której nawet (tak mi sie wydaje) nie znasz osobiście?

ja czasem sama siebie nie moge zrozumieć i jakos zyje tyle lat i to mi w niczym wcale nie przeszkadza, wręcz przeciwnie mam czasem niezły uaw z siebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Promocja TRWA

Ja jestem gościnny i każdego przyjmę w swoje progi!!!!


Mój adres to www.zabawa.piwko.pl


Wchodzcie wszyscy i oceniajcie.
Dodam tylko, że mieszkam tam dopiero od tygodnia, ale codziennie przywożę coś nowego!!!
Może doradzicie mi jakieś przemeblowanie, a może wszystko jest ok.

______________

Chwała Wielkiej Rzeczypospolitej
(Nie mylić z Wielką Polską :-)
WWW.WIELKA.NET
______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org