poniedziałek, 28 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Sejmie wybrzmiał mocny głos w obronie życia i rodziny. Sukces konferencji „Rodzina źródłem pokoju”

Cytat:

23 października 2024 roku w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się wyjątkowa konferencja pod tytułem „Rodzina źródłem pokoju”, która została zorganizowana w ramach obchodów Dnia Praw Rodziny.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 120 osób, w tym przedstawiciele świata nauki, duchowieństwa, organizacji pozarządowych oraz liderzy społeczni i polityczni.


Konferencja okazała się nie tylko sukcesem frekwencyjnym, ale także platformą do refleksji nad rolą rodziny jako fundamentu pokoju społecznego.

https://pch24.pl/w-sejmie-wybrzmial-mocny-glos-w-obronie-zycia-i-rodziny-sukces-konferencji-rodzina-zrodlem-pokoju/



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić”
A paplak plótł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Sejmie wybrzmiał mocny głos w obronie życia i rodziny. Sukces konferencji „Rodzina źródłem pokoju”

tak, ale każda rodzina, bo jest wiele różnych grup rodzin nie tylko ta tradycyjnie POjmowana, szczególnie prymitywnie PO katolsku...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Sejmie wybrzmiał mocny głos w obronie życia i rodziny. Sukces konferencji „Rodzina źródłem pokoju”

Rewolucja neoMarksistowska
dokonała się w Unii antyEuropejskiej i...
wkracza do Polski wraz z waginetem tusk Tuska







Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić” znów.
A paplak plótł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Sejmie wybrzmiał mocny głos w obronie życia i rodziny. Sukces konferencji „Rodzina źródłem pokoju”

Cytat:

W ramach prelekcji zaproszeni eksperci poruszyli szereg ważnych zagadnień. Prelekcje wygłoszone przez czołowych ekspertów zawierały wiele cennych spostrzeżeń i głębokich refleksje na temat współczesnych wyzwań stojących przed rodziną i pokojem.

Dr hab. Mieczysław Guzewicz, były konsultor Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski, mówił o dialogu jako stałym elemencie w życiu rodzinnym, społecznym i instytucjonalnym, który może budować dobre i trwałe więzi.

Z kolei dr hab. Teresa Grabińska z Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu skupiła się na związku między pokojem a solidarnością w wielu wymiarach, w tym międzyludzkim, a ks. dr hab. Krzysztof Bielawny przybliżył problematykę demografii Polski. Nie zabrakło również refleksji nad współczesnymi zagrożeniami dla rodziny – ks. Kazimierz Kurek SDB omówił uniwersalne wartości zawarte w Karcie Praw Rodziny, ogłoszonej przez Stolicę Apostolską w 1983 roku, której zasady pozostają aktualne w kontekście ochrony rodziny.

Jako ostatni dr Artur Dąbrowski przedstawił wpływ ideologii neomarksistowskich na demontaż rodziny, ostrzegając przed destrukcyjnymi działaniami, które mogą osłabiać tradycyjny model małżeństwa. Zgromadzeni uczestniczyli w debacie zadając ciekawe pytania prelegentom.

https://pch24.pl/w-sejmie-wybrzmial-mocny-glos-w-obronie-zycia-i-rodziny-sukces-konferencji-rodzina-zrodlem-pokoju/



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

“Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz. Ni dzieci nam germanić” znów.
A paplak plótł nam bzdur antypolskich i fobii antykatolickich

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org