niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POwiedział mimo, że nie wiedział...

Kiedy formułowałem 100 konkretów, nie wiedziałem, że jest aż tak źle — mówił na konferencji prasowej po posiedzeniu rządu 19 marca premier Donald Tusk pytany o stan realizacji obietnic Koalicji Obywatelskiej z kampanii wyborczej. Te wyjaśnienia ze strony premiera były o tyle zrozumiałe, że ze 100 obietnic w pełni zrealizowanych jest mniej niż 10. Nad kilkunastoma kolejnymi toczą się prace, które są dla opinii publicznej mierzalne.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

\"Kiedy formułowałem 100 konkretów, nie wiedziałem, że jest aż tak źle\"

Z jego głową?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

...właśnie z głową wyszło najlepiej wszak dzięki temu przejął władzę, a to jest wartość dla POlski nie do przecenienia, bo kraj został wyrwany z rąk złodziejskiej i zacofanej mafii POlitycznej...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

Komuniści z PZPR-pis twierdzą, że za ich rządów było super. Dla towarzyszy z PZPR-pis. A teraz się czerwone szmaty gryzą. ByleJaki.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

No to teraz będzie super,
dla złodziei i tajnych kundli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

...byleby było źle dla wszelkiej maści ślepych chviszcze...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

@ziomex- PiS to łżePrawica i realizowała
program socjalistyczny. Swój i NWO
...
PO to antypolscy liberałowie.
Mają rząd z komunistami



Dziś zabijają dzieci. Jutro będą nas. Kto...
Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.

I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

Rzydzicowy dvPOkrata żyje w urojonej rzeczywistości i patrzy na świat okiem schizofrenika widząc wokół nieistniejące upiory z przeszłości...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POwiedział mimo, że nie wiedział...

\"byleby było źle dla wszelkiej maści ślepych chviszcze\"

To wiadomo. Ku radości wszelkiej maści kvrviszcza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org