wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \"złodziejami\"

Dwie kadencje jako euroPOseł i nie ma kasy ?
Nie stać \"dziada\" aby zapłacić karę 95 zł. ?
Zamknął by taki szmaciarz ryj, a nie latał PO mediach.
Wstyd !!!

https://finanse.wp.pl/byly-posel-wsciekly-na-lidla-jestescie-zlodziejami-6978931109075936a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \\\"złodziejami\\\"

...dlatego ten frustrat jest już byłym P Osłem...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \\\"złodziejami\\\"

\"Dwie kadencje jako euroPOseł i nie ma kasy\"

Wskażcie mi jednego POyeba,
któremu byłoby dosyć?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \\\"złodziejami\\\"

oooooo! taaaaak! PiSlamskie Holeckie, Adamczyki i inne Rachonie tyrały za skromniutkie gaże...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \\\"złodziejami\\\"

paplik napisał(a):

> oooooo! taaaaak! PiSlamskie Holeckie, Adamczyki i inne Rachonie
> tyrały za skromniutkie gaże...
>

A który żyd pracował by za kiepskie pieniądze?

żydzi z PiS, czyli politycznej emanacji B.nai B.rith Polin dbali o swoich.

Weźmy takiego żyda Kurskiego z rodziny syjonistów, który ostatecznie
[bez znajomości języka i kwalifikacji]
wylądował w Banku Światowym

Podobnie jak polityczna emanacja Chabad Lubawicz czyli łajdaki z PO
czy inne chvvvjownie...

Coś PO_myliłem?



https://sanctus.com.pl/19782-kubek-gasnica-3dom.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Były poseł PełO wściekły na niemieckiego Lidla i nazywa ich, cyt.: \\\"złodziejami\\\"

Gdyby towarzyszka zac przeczytała do końca, ba, umiała czytać po polsku, toby pierdół nie pisała. A tak jeszcze raz udowodniła towarzyszka poziom intelektualny czopów PiSdowskich.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org