czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lewica i jej wolności.

W czasie pandemii lewica jednym głosem pokazała gdzie maszą wolność osobistą i inne związane z nią rzeczy. A teraz biorą się za wolności polityczne.
Możecie mieć różne poglądy polityczne ale nie prawicowe ot kwintesencja całej lewicy.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-06-01/szymon-marciniak-na-spotkaniu-ze-slawomirem-mentzenem-uefa-chce-wyjasnien/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Cytat-
Szymon Marciniak wbrew wcześniejszym niepokojącym doniesieniom poprowadzi jednak finał Ligi Mistrzów pomiędzy Interem Mediolan a Manchesterem City. Sędziemu groziło odebranie tego zaszczytu po doniesieniu, jakie złożyło antyrasistowskiego stowarzyszenie \"Nigdy więcej\".

Więcej: https://sport.radiozet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/uefa-podjela-decyzje-ws-szymona-marciniaka-wiemy-co-z-finalem-lm
...
To stowarzyszenie “Nigdy więcej”
to jakieś “ruskie onuce”?
Może trzeba zbadać




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Masz rację, kwintesencja lewackiej, komunistycznej partii PZPR-pis pod wodzą I sekretarza KC tej partii. U PiSdowskich lewaków możesz mieć swoje zdanie. Pod warunkiem, że jest to zdanie jej kwaczystości I sekretarza KC PZPR-pis.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Faszyzm i inny rasizm nie należy w świecie cywilizowanym do akceptowalnej wolności (POlska Konstytucja tego szkaradztwa zabrania). Za tzw. piątkę Menzena jej autor POwinien dawno beknąć karnie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Jak to zwykle u Paplaków, powtarzają setki razy kłamstwo i liczą że stanie się prawdą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Autor: nie`dotyczy (---.204.44.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)Data: 03-06-23 13:27

Jak to zwykle u Paplaków, powtarzają setki razy kłamstwo i liczą że stanie się prawdą
_______________________
wy lewackie, czerwone kvrwy PiSdowskie macie Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej tam, gdzie całujecie I sekretarza KC PZPR-pis za jedyne PiSda. W dvpie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

pankowski to wesz ......

Ja na ten przykład to bym go kazał rozciągnąć na desce i dotąd walić w dnpsko kijem aż się przyzna ........


Tak, że tegies ...........

-------------------------

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Jeśli Pankowski jest wesz
to co można powiedzieć
tu o @paplik/@Lobo?
...
Przecież to ochrzczone
dziecko Boże. Trzeba jemu
wytłumaczyć - internet nie jest
piaskownicą. A Polska to nie chlew
choć wygląda to na folwark zwierzęcy




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Cytat:

wy lewackie, czerwone kvrwy PiSdowskie macie Konstytucję Rzeczpospolitej Polskiej tam, gdzie całujecie I sekretarza KC PZPR-pis za jedyne PiSda. W dvpie.


Ja to ci czopie platfusowski powtarzałem setki razy. Pracuje uczciwie w sektorze prywatnym i jeżeli ktoś jest szmatą na tym forum to tylko ty a po drugie nie mogłem należeć do waszej czerwonej partii bo przed 89 byłem niepełnoletni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Przedstawicielom kuriewnej hołoty, do której nie`dotyczy tak bardzo swoimi wPiSami aspiruje, trudno POjąć, że segregacja rasowa, czy POstulaty wykluczające ludzi z POwodu ich cech biologicznych to nic innego jak totalitarne praktyki faszyzmu, których Konstytucja wprost zakazuje, a świat cywilizowany od dawna to zwalcza w zarodku. Z tego zatem wzięło się zamieszanie z sędzią.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Wy lewackie dziady sami tworzycie problemy a potem z nimi dzielnie walczycie oskarżając innych o te wasze rasizmy i homofobie. Tak jak ten czub co zrobił zdjęcie stref wolnych od \"lpg\", tak samo ty podburzasz. Was lewaki powinno się zamykać w tych waszych kibucach i sobie zarabiajcie na siebie i się indoktrynujcie a od moich pieniędzy i poglądów wara

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

nie`dotyczy właśnie udowodnił, że jest faszystą, neo faszystą, a Marciniak zrobił błąd, że z takimi się zadał świadomie, czy nieświadomie...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

No to musisz się w końcu zdecydować czy jestem za pis czy konfą a dwa jestem mniejszym faszystą od ciebie bo ty chciałeś ludzi pozbawiać dochodu i zamykać w obozach za niechęć do przyjmowania niesprawdzonych preparatów medycznych a ja wam daję możliwość zarabiania w tych waszych rajach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Pałkę mniemanego “faszyzmu” przeciw
polskim patriotom dał komuchom Stalin.

...
Niech rozwija się człowiek nieskażony
przez stare i nowe stalinowskie androny




Kto nie wierzy w Boga wierzy w byle co.
I dlatego niestety rządzą nami mandaryni NWO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

nie`dotyczy twoja argumentacja to jedno pasmo prymitywnej demagogii albowiem oparta jest na kłamliwych POdstawach. Szczepionki były sprawdzone wedle reguł, miały wszystkie urzędowe dopuszczenia i co najważniejsze były skuteczne i sPOwodowały opanowanie pandemii. Ograniczenia zaś związane ze stanem epidemicznym nie miały formy dyskryminacji i wykluczenia albowiem te wprowadzono w celu ochrony zdrowia i życia wszystkich niezależnie od różnic rasowych, czy jakichkolwiek innych.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

nie`dotyczy twoja argumentacja to jedno pasmo prymitywnej demagogii albowiem oparta jest na kłamliwych POdstawach. Szczepionki były sprawdzone wedle reguł, miały wszystkie urzędowe dopuszczenia i co najważniejsze były skuteczne i sPOwodowały opanowanie pandemii. Ograniczenia zaś związane ze stanem epidemicznym nie miały formy dyskryminacji i wykluczenia albowiem te wprowadzono w celu ochrony zdrowia i życia wszystkich niezależnie od różnic rasowych, czy jakichkolwiek innych.
Natomiast w kwestiach neo faszyzmu nie ma większego znaczenia, czy POpierasz PiSlamistów czy innych Końpederastów albowiem owa katolska prawica nienawidzi i POgardza ludzi o innych cechach biologicznych, czy innej narodowości. Szowinizm kato-narodowców przebił się do opinii publicznej dzięki sprzyjaniu i ochronie PiSlamskiego nierządu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Taaak,
a pierwsze co ci tzw. producenci szprycy zrobili,
to uchylili się od wszelkiej odpowiedzialności.

A tak w ogóle, nie załapałeś się na spęd konfidenta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

...właśnie jestem w samym środku..., wyr.chałem panienkę POd POmnikiem LechKacza...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Rafalalę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

...twoje partnerki/rzy mnie nie interesują...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Ja wychodzę z założenia, że każdy ma prawo do wolności, o ile nie jest to kosztem innych ludzi. Rób wszystko co chcesz, by nie krzywdzić innych

https://trigodi.com/ - Łatwe oszczędzanie na zakupach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

W lewackiej partii PZPR-pis jest pełna wolność, w chomoncie założonych przez I sekretarza KC PZPR-pis.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

W państwie PiSlamskim każdy może robić co chce wszak POd jednym warunkiem, że prezes na to POzwala...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lewica i jej wolności.

Na lewicy mówienie prawdy jest źle przyjmowane

https://www.kreiszeitung.de/lokales/rotenburg/rotenburg-ort120515/kreistagsmitglied-der-volksverhetzung-schuldig-rotenburger-afd-92316379.html?s=09

Rotenburg/Sottrum – Delegat okręgowy Sotrum AfD i przewodnicząca okręgu Marie-Thérèse Kaiser jest winna podżegania do nienawiści. Zgodnie z wyrokiem sądu okręgowego w Rotenburgu, 26-latka opisała Afgańczyków jako zbiorowych gwałcicieli podczas swojej kampanii przed wyborami federalnymi w 2021 roku. Zdaniem przewodniczącego składu sędziowskiego Cordesa nie jest to już objęte wolnością słowa i zakłóca spokój publiczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org