środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Spot PiS z Auschwitz. Będzie zawiadomienie do prokuratury.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Te komory z Aushwitz marzą się bolszewikom z PZPR-pis .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Nie dość, że tworzą moralnie kloaczny sPOt to jeszcze kradną cudze materiały
Nikt nie zapytał mnie o zgodę na ich wykorzystanie — przyznaje w rozmowie z Onetem Wiktor Woźniak, autor dwóch długich ujęć wykorzystanych bezprawnie przez twórców spotu PiS. Jego materiał został nagrany za pozwoleniem Muzeum Auschwitz, przed otwarciem bram dla zwiedzających. — Podpisywałem z muzeum dokument, w którym była mowa, że ja nie mogę odsprzedać nikomu tego materiału — podkreśla. Drugim wykorzystanym ujęciem okazuje się klip wyprodukowany dla BBC.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

żżżżżżżRy góvvvvvvno parchu!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Dla notorycznych złodziei z PiS kradzież materiałów chronionych prawem autorskich przy tych miliardach złotych na co dzień to jak kradzież cukierka w markecie. Pusdzica wyznaje zasadę układem ni ci mi zrobisz?

Podłość kaczystów jest obrzydliwa a sam Kaczyński to degenerat starzec upadły który posunie się do skrajnych zachowań by trzymać władzę. Pamietajmy że to śmierci brata stworzył sektę nienawiści i nekrofilii by dojść do władzy której za pomocą metod moskiewskich nie chce oddać. Oby żył długo i w bólu ze świadomością tego ze był przyczynkiem śmierci tragedii 100 niewinnych ludzi siejąc w narodzie podział i niewyświechtanej i bezprawie.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Lis miał rację nie ma co się pierdolić z tymi pisowskimi kanaliami trzeba z nim rozmawiać im znanym i im bliskim językiem.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

Choć korci ciosać już pal jak dla Azji tuhajbeja to dajmy szanse jako cywilizowany naród na sprawiedliwe ocenę sądu i po wyroku prycze obok ich bandyty patrioty z PiS Starucha.

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora

\"dziad smoleński pokaże niebawem prawdziwe swe oblicze moskiewskie\"

Rudy już pokazał.
Nawet dwa:
- folksdojcza i ruskiej onucy.

A lisek powinien uważać,
bo mu druga żyłka strzeli i zacznie srać w pieluchę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org