czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna

Rzecznik praw dziecka odpowiada Owsiakowi w sprawie Kamilka. \"Mogę rozłożyć ręce\".
Drogi Panie, jest Pan rzecznikiem od prawie pięciu lat. To również pytanie do Pana. Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna. I to nie po raz pierwszy!https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rzecznik-praw-dziecka-odpowiada-owsiakowi-post-factum-moge-rozlozyc-rece/yq9z8qn,79cfc278

...bo w kato-Landzie nie wolno odbierać dzieci katolskiej rodzinie, na Zachodzie zaś służby reagują szybko, najpierw zabezpieczają dzieci, POtem wyjaśnienia...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna

Zjeb Przemysław Czarnek we wtorek na antenie Radia ZET, zapytany o śmierć 8-letniego Kamila z Częstochowy, który był brutalnie maltretowany przez ojczyma. Te katobydle grzmiało że podłożem tej tragedii \"jest atak na rodzinę\" i \"zohydzanie wartości chrześcijańskich\".
Więcej nie na co krzyczeć To wola boża, bóg tak chciał by znęcano się nad tym dzieckiem.

Tylko dlaczego w Polsce która leży w cywilizowanej Europie prawa boskie żydowskiego boga są bad prawem cywilizowanym !?n



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna

Mamy w Polsce władzę, która promuje bicie dzieci i równocześnie chce kary śmierci dla tych, którzy biją dzieci. Ten paradoks mówi wiele o ich mentalności
Od kilku lat żyjemy w państwie, gdzie władza promuje przemoc — stwierdził, po czym nawiązał do wypowiedzi polityków o \"klapsach\" jako metodzie wychowawczej.
Piekło dzieci rodzi się na skrzyżowaniu patologicznej rodziny i patologicznej władzy. Czy zrobiliście cokolwiek, żeby takich tragedii nie było? Czy PiS zdaje sobie sprawę, że zadaniem państwa jest tak działać, aby takich sytuacji było jak najmniej?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna

Zainteresowanym tematem mogę polecić porady, z których sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli chcecie się dowiedziec jak rozpoznać objawy przebodzcowanego malucha i jak im przeciwdziałać, to polecam Wam sprawdzić porady w artykule na stronie - https://www.kobiecybialystok.pl/przebodzcowany-maluch-jak-rozpoznac-objawy-i-im-zaradzic/ .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niezdarność systemu ochrony takich dzieci, takich rodzin jest ogromna

...na mojego malucha nie ma rady, mimo kilkudziesięciu lat nadal jest \"przebodzcowany\" cokolwiek miałoby to oznaczać...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org