sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
instytucjonalna deprawacja

... odpływ wiernych z niedzielnych mszy to nie jedyny przejaw kryzysu, jaki trawi polski Kościół. Rośnie liczba aktów apostazji, seminaria duchowne świecą pustkami, a dzieci masowo wypisują się z lekcji religii
To właśnie najmłodsze pokolenie Polek i Polaków (to już dane PEW i CBOS) czuje się najmniej związane z instytucją Kościoła. Według dr. Sebastiana Dudy, teologa młodzież odwraca się od Kościoła i wypisuje z katechezy, bo dla niej religia jest czymś nienaukowym i coraz częściej wiąże ją z instytucjonalną deprawacją https://www.onet.pl/informacje/onetkrakow/kosciol-traci-wiernych-i-wini-pandemie-mlodych-to-zenuje-i-smieszy/sv239e7,79cfc278

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

@paplik - deprawacja wśród duchowieństwa jest marginesem
a deprawacja instytucjonalna jest w mediach deprawujących młodzież
oraz w mediach deprawujących narody ESodomy do jakich należy niemiecki portal Onet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

Dziecko Maryi

We wrześniu 2011 r. pojechałam z pielgrzymką do Medziugorja. Kiedy odwiedziliśmy tam Wspólnotę Błogosławieństw, podczas modlitwy poprosiłam Mateńkę o dziecko, na które wraz z mężem oczekiwałam 10 lat. Przyrzekłam wtedy Matce Bożej, że to będzie Jej dziecko, jeśli wyjedna mi łaskę macierzyństwa.
Organizatorzy pielgrzymek do Medziugorja często zabierają pielgrzymów na jeden dzień nad Adriatyk. Nasza grupa także tam pojechała. Po kilku godzinach trzeba było wracać, aby zdążyć na kolację. W drodze powrotnej tuż przed Medziugorjem ukazała mi się na niebie figura Matki Bożej z Dzieciątkiem na ręku.

Odebrałam to jako znak od Królowej Nieba, że moje prośby zostały wysłuchane i będę mogła mieć upragnione dziecko.
Rzeczywiście, tak się stało. Miesiąc po powrocie z Medziugorja od Matki Bożej Królowej Pokoju, poczęło się pod moim sercem nowe życie. W czasie ciąży dziecko było bardzo spokojne, do dnia narodzin nie znałam jego płci. Były małe komplikacje, lecz całkowicie zaufałam Maryi. Pamiętałam, swoje słowa wypowiedziane w Medziugorju, że to Jej dziecko, a zatem nic złego nie może mu się stać. 5 lipca 2012 r. urodził się od dawna oczekiwany nasz Skarbek Kacperek – Dziecko Maryi:

Mój mały synek rozwija się prawidłowo, a ja nieustannie dziękuję Matce Bożej za dar macierzyństwa. We wrześniu tego roku pojechałam do Maryi, do Medziugorja, aby Jej dziękować za Kacperka i niezliczone łaski. Kupiłam Figurkę Matki Bożej i pragnę na wiosnę postawić ją w swoim ogrodzie w dowód wdzięczności.
Dziękuję Ci ukochana Mateńko za Twoją miłość, troskę i wszelkie dobro jakim obdarzyłaś mnie i moją Rodzinę.

Z pozdrowieniami:
Szczęśliwa mama, Barbara

http://www.krolowa-pokoju.com.pl/assets/files/_u015awiadectwa/dziecko_maryi.pdf



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

baba bajeczki oPOwiada, bo bachora pewnie sąsiad jej zrobił...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

Paplik to płaskoziemiec.
Dał właśnie kolejne świadectwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

to ty jesteś prymitywnym płaskoziemcem skoro wierzysz, że baba w ciążę zachodzi w wyniku modlitw, a nie przyjęcia zdrowego, męskiego nasienia, o takich duperelach jak NiePOkalane POczęcie nawet nie wsPOmnę...

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

@paplik - aleś ty głupi. Głupi płaski płaskoziemiec. Proś Boga o więcej rozumu!

We wrześniu 2011 r. pojechałam z pielgrzymką do Medziugorja. Kiedy odwiedziliśmy tam Wspólnotę Błogosławieństw, podczas modlitwy poprosiłam Mateńkę o dziecko, na które wraz z mężem oczekiwałam 10 lat. Przyrzekłam wtedy Matce Bożej, że to będzie Jej dziecko, jeśli wyjedna mi łaskę macierzyństwa.

http://www.krolowa-pokoju.com.pl/assets/files/_u015awiadectwa/dziecko_maryi.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

Jeżeli dla paplika dziecko to bachor(nie uzywa innego słowa w stosunku do dziecka) to dla mnie paplik jest zwykłą gnidą,śmieciem,łajzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

Bo Franek musi jeszcze umyć nogi pederastom.
Wówczas na pewno masowo zacznie przybywać wiernych.
I koniecznie białą szatę zamienić na tęczową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

Nachodźcom już rapy szorował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

problem może być inny bo klechom tak naprawdę już ciemnota parafialna w kociołkach już nie jest już tak potrzebna bo taca to taka czapka drobnych, w ciągu tych lat od 1989 roku miliardy miliardów zagrabili klechy dodatkowo karmieni też milionami i ziemią przez kato_sqrwysynów sejmowych teraz mogą i maja w głębokiej PiSdzie tacę...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

@atbis - ale żeś się zajepał
w nienawiści. Jak płaskoziemiec
czyli jak komuch. I jak heretyk i Niemiec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

...czyli B.16 jako Niemiec był heterykiem..?

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: instytucjonalna deprawacja

@paplik - Józef Ratzinger jest wyjątkiem od zasady.
Poza tym nie był heretykiem. I Niemcy nie lubili Benedykta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org