środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dzień Wyzwolenia Narodowego

Żeby mi się chciało tak jak się nie chce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego



Parę osób już pytało mnie się czy teraz mam otwarte od 19.00/17.00 ?.... chodzi o ulotkę :)
można to tak odebrać w sumie (pomimo że nie jest napisane "Otwarte") ale tu chodzi o godziny 'promocji'.

Godziny otwarcia są nadal takie same (od 12.00- 23.00 lub do 3.00 w nocy)

no.name: Z tym kfc to nie do końca masz rację :) ja nie mam typowego punktu gdzie jest przemiał przechodniów. Do mnie przychodzą stali klienci lecz nie ukrywam, iż kfc odbije się na mnie jak i na innych.... najbardziej to się odbije na galerii stokrota, a co do gastronomii to najbardziej dostaną punkty tak jak mówiłem z przemiałem przechodniów bo teraz ludzie będą 'gnać' aby do galerii :) Jakby nie było trzeba walczyć o swoich klientów dla tego co miesiąc są nowe konkurencyjne cenowo promocję ( na fb można śledzić http://www.facebook.com/bar3wymiar teraz dodatkowo jest na Export niepasteryzowany za - 2,99zł ).
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

nie dotyczy -

wyłącz kompa i telewizor, idż na dłuższy spacer,dotleń organizm
podczas spaceru wróć wspomnieniami do miłych wydarzeń z Twego życia, zrób coś dobrego dla drugiego człowieka/chociaż powiedz mu miłe słowo/.

Miłego dnia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

Omania a za co dziękować że Jesteś taka czy owaka..... Ty nikomu nigdy nie dziękuj!!!!! no fakt denerwują Ci Twoi koledzy strasznie:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

Ok wezmę bo mi aktualnie potrzebne częsci.
Gdzie mozemy się spotkać i bym obejrzał i zapłacił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

Może jestem taka może owaka,to moja sprawa.Każdy jakiś jest .Nie ma ludzi doskonałych.Co do znajomości to mam troszkę bliższych,troszke dalszych,bardziej lubianych jak i mniej.Znajomości których nie zerwę nigdy jak i znajomości których żałuję że zawarłam,ale one też czegoś nauczyły.Ale przynajmniej nikogo nie obrażam majac też różne zdanie na czyjś temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

Jednak metabolizm mozna podkrecic cwiczeniami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dzień Wyzwolenia Narodowego

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org