czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska gospodarka ostro hamuje

ja wyjechałem i co? i nic, tam gdzie stałem nie odsnieżone, pod sniegiem lód, przyjechalem po pracy i targałem się pół godziny zeby zaparkować-TRAGEDIA! sniegu po pachy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

Claro ty palancie, i co z tego przygłupie, że znalazłeś jakiś tekst?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

Autor: Claro (---.elomza.pl)
Data: 21-02-13 20:56

Jeżeli Do ŁSM- czemu nie odśnieżacie parkingów , to czego piszesz do forumowiczów ????????????????? zamiast zadzwonic do ŁSM ? zatem podkul ogon spuść głowe i zamknij się w pokoju.


Jak mam dzwonic do ŁSM jeśli wiem żę będe zbyta. Przecież na swojej stronie napisali ze odsniezanie parkingów jest w gestii mieszkańców !!!Pisze zeby to zmienic bo wiem ze tak jest od wielu lat !!!! w tamtym roku było to samo i teraz jest dalej to samo !!! Mieszkancom jest ciezko i wlasnie kazdy tak podkulil ogon, spuscil głowe i czeka wiosny z wypożyczoną łopatą od ŁSM (to jedyny pozytywny gest w stronę mieszkanców) w ręku i nic nie mowi...mamy XXI wiek!!!a co maja powiedziec osoby starsze....ludzie !!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

Przygłup k...wa, wyskoczył z za krzaka i drze mordę, cwaniak z PKSów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

belfer na zimowki mnie jeszcze stac i mam załozone i nie cwaniakuj tak i nie mieszkam w piatnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

Masakra to powiedziała twoja matka jak cię urodziła i pierwszy raz zobaczyła !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

W czasie trwania wywiadu usłyszałem jakże niepokojące odgłosy zdejmowanych ubrań. Po skończonym wywiadzie (gdy nieszczęśnik był jeszcze za parawanem), sympatycznie lekarze gadali ze mną o byle pierdołach ("Teraz już nie trzeba migać się od służby wojskowej", "Kolega ma już jakieś studia na oku?"- myślę swoją drogą o automatyce i robotyce). W tym czasie zza parawanu wyszedł kolega wraz z lekarzem (mina kolegi neutralna, jakby nigdy nic). ,,Piotrek, twoja kolej"- rzekł okularnik do lekko brodatego bruneta. W tenże sposób udałem się za parawan z tymże lekarzem. Parawan tenże całkowicie rozdzielał mnie od całej komisji. Był całkiem pokaźnych rozmiarów. Przy oknie (II piętro, więc raczej przechodnie nie mieli zbytnich widoków) znajdowała się ławeczka podobna do tej przy drzwiach, a równolegle do niej wąziutka kozetka. Po drugiej stronie mały stolik, na którym znajdowała się m.in. moja karta badań (czy jak to się zwie), pudełko rękawiczek i mnóstwo innych rzeczy. ,,Bardzo proszę rozebrać się do majtek" (w moim przypadku do bokserek xD). Pozbyłem się koszuli oraz spodni, kładąc je na ławce. Zostałem osłuchany stetoskopem ("Proszę nie oddychać", ,,Teraz oddychać" itd.).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

P.S Nie jestem z Lomzy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska gospodarka ostro hamuje

JA tylko zastanawiam o ile zmniejszy się sprzedaż w galerii stokrotka.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org