sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pytanie do czopów PiSdowskich. Ile w PiSlandii jest instytucji, urzędów, fundacji, organizacji ... powołanych do ochrony m.in. wód POLSKICH

Lekarz mówił spokojnych głosem, bez żadnych tam pretensji, więc luzik. ,,Teraz proszę usiąść na kozetce". Zrobiłem to (akurat prawdą jest to, co gdzieś czytałem na temat chłodu w gabinecie xD). Lekarz założył mi na rękę ciśnieniomierz, zmierzył je, kiwnął głową. ,,Teraz 10 przysiadów proszę zrobić". Wyciągnąłem ręce i wykonałem ćwiczenie (trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi : ) ). Ponownie zmierzył mi ciśnienie. Następnie zostałem poproszony o położenie się na plecach. Lekarz założył rękawiczki i zaczął naciskać na różne części brzucha ("Boli jak naciskam?"- cholera, jak ma nie boleć- już miałem powiedzieć, gdyż moim zdaniem robił to odrobinę za mocno, ale zacisnąłem zęby). Następnie to samo robił z rękami i nogami, ale tutaj zajęło mu to mniej czasu i naciskał jakby lżej (na szczęście ). ,,Proszę wstać ... obrócić się plecami i podnieść jedn%C

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów PiSdowskich. Ile w PiSlandii jest instytucji, urzędów, fundacji, organizacji ... powołanych do ochrony m.in. wód POLSKICH

https://www.youtube.com/watch?v=kyE4CLM0QIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów PiSdowskich. Ile w PiSlandii jest instytucji, urzędów, fundacji, organizacji ... powołanych do ochrony m.in. wód POLSKICH

Tak się przyglądam tej dyskusji i w 100% popieram Sztudenta.

W tym linku można zobaczyć, że możliwa jest bezproblemowa wysyłka akumulatora:

http://allegro.pl/akumulator-centra-futura-ca770-12v-77ah-760a-promo-i3024884150.html

http://allegro.pl/akumulator-bosch-silver-s5-77ah-780a-max-jakosc-i3009603351.html

Te akumulatory są z wliczoną kaucją, ale i tak są około 20-30% tańsze niż w łomżyńskich sklepach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów PiSdowskich. Ile w PiSlandii jest instytucji, urzędów, fundacji, organizacji ... powołanych do ochrony m.in. wód POLSKICH

Dziś okolo godziny8rano widzialam pieska, yorka, byl obstrzyżony, nie mial w sumie ani obrozy, ani kurteczki, ale byl zadbana a obok niego nie bylo wlasciciela. Moze jakis duren go pozbawil zarono kurteczki jak i obrozy. Moze to byc on?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pytanie do czopów PiSdowskich. Ile w PiSlandii jest instytucji, urzędów, fundacji, organizacji ... powołanych do ochrony m.in. wód POLSKICH

no tak hehhehehehhe :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org