niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
[b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

pewnie cos zaiskrzy i zostaniecie parą a za 2 lata ślub.
Gorzko, gooorzko, goorzko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

Tak samo jest na orlenie na Piłsudskiego.
Też mnie to wkurza, bo niemożliwe jest, że jak w baku 60l zaświeca się rezerwa to zostaje tylko 4l. Ostatnio weszło mi 56l, od razu po zaświeceniu kontrolki.
Myślę, że ktoś w końcu powinien temu się przyjrzeć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

rozpacz..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

Autor: szachmat (---.elomza.pl)
Data: 20-02-13 10:24

Wszędzie na świecie na basenach są dni albo wieczory wyznaczone tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn, tylko dla dorosłych i przy tym są świeczki barek z napojami i jest frekfencja. A tutaj "gówno" basen otwarty cały czas tylko dla katolickich szowinistów. Nawet jak prysznic bierzesz po basenie to najlepiej zapięty pod szyję bo inaczej od razu zakwalifikują cię do odpowiedniej mniejszości. Niedługo będą te wodę w basenie święcić.
Spoko nie załamuj się może aż tak z tym zakwalifikowaniem nie będzie tak żle.( no chyba że masz poniżej 8 cm ) to wtedy raczej unikaj takich miejsc.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: [b]chiny[/b]-wystrzelily-rakiety-balistyczne-w-morze-blisko-tajwanu ....

Jak tylko dostanę jakieś info od znajomej, to od razu tu napiszę. Niestety, póki co pomagam tylko na odległość. Najgorsze, że teraz takie śniegi :( a on bidulek śpi na ziemi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org