środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

Dzieki za odpowiedz .Twoja informacja jest sprawdzona :) Dzisiaj pytałam o nich jedni mówili ze sie gdzies przeniesli inni ze zakonczyli dzialalnosc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

Nie wiem gdzie na cito. Wiem, że na Wojska Polskiego przy biedronce jest przychodnia i tam moja mama robiła.Badanie nie jest jedno dniowe. Mama nosiła go przez tydzień. Gdy miała wyznaczony kolejny termin na holtera musiała czekać ,aż jakiś pacjent wróci danego dnia z aparatem,wtedy jej założyli. Także są kolejki. W szpitalu mają na pewno, gdzie więcej nie wiem. Chyba tego na cito się nie robi. Przynajmniej doba,ale przez dobę mało ci wykaże ,możesz akurat czuć się dobrze.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

przeżywasz jak mrówka okres... nie masz ciekawszych rzeczy do roboty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

czemu masakra??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

malutka1319 napisał(a):

> Szukam osoby, która jedzie w najbliższym czasie do Torunia
> samochodem dostawczym . Pilnie proszę o kontakt ! 608815973


a do Ojca jedziesz?
Jego Jednorodzonego?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dlaczego światowa FINANSjera wepchnęła Łukaszenkę w objęcia Putina?

Witam Państwa,



Amerykańska agencja kontroli chorób (CDC) właśnie ogłosiła, że w r. 2008 w USA już 1 na 88 dzieci (8-latków) chorowało na autyzm. U chłopców – ok. 1 na 50. W niektórych stanach (New Jersey i Utah) sytuacja była jeszcze gorsza i tam chorowało 1 dziecko na 49/48, a spośród chłopców 1 na 24. Liczby te nie włączają młodszych dzieci, z którymi na pewno chorych będzie znacznie więcej. Uważa się, że liczby chorych na r. 2012 będą dużo bardziej przerażające, bo chorych na autyzm dzieci lawinowo przybywa. Natomiast chronicznie chorych na różne choroby jest już ponad 64% (czyli 2 z 3) amerykańskich dzieci. To już prawdziwa pandemia trwałego kalectwa o niewątpliwie jatrogennej etiologii!



Ogromna wiekszość amerykańskich rodziców uważa, że ich dzieci zostały okaleczone neurologicznie przez szczepionki i większość cofnęła się w rozwoju po jakichś szczepieniach. Tych rodziców nic nie przekona, że szczepienia są bezpieczne. Żaden skorumpowany „autorytet”, żaden polityk, żaden lekarz. Oni wiedzą swoje. Niezależne badania naukowe (m. in. nasze) potwierdzają ich zeznania. Ponieważ agencje rządowe, takie jak CDC i FDA do tej pory notorycznie ignorowały zeznania i apele rodziców, oraz ignorowały i marginalizowały badania wskazujące na toksyczność wielu obecnych szczepionek i ich kombinacji (których bezpieczeństwa w podawanych koktajlach NIKT NIGDY nie badał), rodzice wypowiedzieli politykom oraz tym agencjom otwartą wojnę. Oskarżają rząd i skorumpowanych rządowych biurokratów z CDC i FDA o kryminalne zachowanie i świadome okaleczanie oraz zabijanie dzieci toksycznymi szczepionkami. Domagają się ustąpienia i ukarania ludzi na wysokich stanowiskach odpowiedzialnych za te zbrodnie przeciw Narodowi Amerykańskiemu. Rodzice obiecują, że nie ustąpią i nie spoczną, zanim nie pociągną do odpowiedzialności karnej osób, które kierowały programem masowego okaleczania dzieci toksycznymi szczepieniami, i zanim nie zmienią obecnego szaleńczego programu szczepień, wykreowanego wyłącznie dla zysków. I tych rodziców są już miliony.


http://www.ustream.tv/user/CanaryParty


http://www.cdc.gov/mmwr/pdf/ss/ss6103.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org