poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Na złomie dostaniesz 700 na pewno za tą nexie, a sądzę, że nawet troszkę więcej. Mówię serio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

jaka weselna sie zrobiła, w kółko tematy o jednym :) szkoda że twojego faceta to za bardzo nie interesuje i się tu nie pyta :) co z twomi studiami? po co było zachodzić w ciąże :) a po ślubie się zacznie, biedowanie, zaciąganie kredytów, ciągła pomoc od teściów aby jakoś to było.A wszystko to po grubej imprezie weselnej na POKAZ , żeby ciotki plotki których się nie widziało pare lat na oczy, mogły się zabawić i stwierdzić że jedzenie było mdłe, a muzyka do bani :) impreza się skończy, i zacznie się monotonne życie ciężarnej żyjącej od 1szego do 1szego , ale fakt wesele musiało być grube bo co by wieś powiedziała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

To forum coraz bardziej schodzi na psy. Dosłownie, a nie w przenośni.

4lomza=psie forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Clarodaj dziewczynie spokój:)))) ciekawi mnie twa reakcja na widok panów marudy i malego ciągnącego piwo przez słomkę z jednego kufla:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

1500 to chyba za willę z basenem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

orany_julek odpuść sobie, te psy nikomu nic złego nie zrobiły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

z tego mozna wywnioskowac że wynajem kosztuje tyle samo co w bialymstoku.Bo 2 pokojowe za 1100 z oplatami tyle samo wychodzi co tu 500 plus oplaty.Więc cos tu jest nie tak, powinno byc duzo taniej w lomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

tam się podobno baby w kolejce od kurew wyzywają i pchają na siebie jakby to był jedyny sklep w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Pracuś daj na Siebie namiar ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

już wysyłam e-maila do Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

też jestem za tym,żeby partaczy stawiać na \"piedestale\",niech inni wiedzą kogo omijać.
Konsul2
se może zarządać...wpierwej,musi udowodnić,że chodzi o niego,a nie o jego sąsiada,który też tak się nazywa,czyli musi przyznać się do spartaczonej roboty i unikania odpowiedzialności za popełnione błędy.co też(jeśli była umowa)jest niezgodne z prawem.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Sprzedam golfa kombi III 95r 1.8 GAZ , uszkodzony i trzeba przegląd zrobić , do naprawy wymienić maske, błotnik,światła. nie trzeba lakierować, zawieszenie było robione, silnik i skrzynia normalnie działały jak na takie auto. kupić elementy pod kolor. Uderzony przodem mogę wysłać zdjecia i dokładny opis bez negocjacji 700zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Claro autorka tematu to Twoja ex? ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

jakiś czas temu była tam policja bo klientki sie pobiły, jak ktoś ma w domu maszynę do szycia to tanio mozna sie ubrać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Ale to jest tylko zmiana szaty graficznej, Nic wielkiego się nie stało.Logo teraz mają ładniejsze. :) Trochę przesadzasz z tym że się nie opłaca normalnemu człowiekowi nic sprzedawać. Bardzo często wystawiam na allegro nie potrzebne mi rzeczy, kokosów z tego nie ma, ale zawsze jakiś dodatkowy pieniądz ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Ostatnio widzialem dzikie tłumy przed szmateksem na przeciwko alior banku,moze to tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

_maly_ jaki ze mnie kurp jak odwiedzam swe ciotki dewotki które mieszkają z 70 lat w Łomży to mam wrażenie jakbym z Tobą rozmawiał:))))
Ps. żeby nie komuna to nadal byś robił kupę wychodku:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...


A Ty dalej za stodołę latasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

spoko deu fajne samochody,espero jezdzilem wiec prawie ze mam doświadczenie na nexii :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

_maly_ ale ja piszę przecież prawdę :))))) Twoje lata świetności minęły w tych czasach nie zerwiesz kobiety w ten sposób długie włosy dzwony i wystający z tylnej kieszeni grzebyk:)))) a zapomniałem o portfelu wypchanym bonami towarowymi z PEWEXU:))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Za to Twoje lata świetnosci to stanie od rana pod MOPS-em ,stanie w kolejkach w PUP-ie i grzebanie po śmietnikach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

piatnica ul
nowoprojektowa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

bialy1410 napisał(a):

> mysliciel chcesz to sprzedam ci taki amplituner sprawny
>
można to przemyśleć, nie mówie nie. Podeślij jakąś fotkę cenę itp.
henryk-graszek@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

ja ubieram się w necie bez stania i czekania i bez zbędnych epitetów:))))

http://www.denley.pl/

http://outlet-mania.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

co proponujecie na dzisiejszy wieczór?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Siedź w domu lepiej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oddał duszę dJABŁU, jak Paplak...

Polecam w Mak-Rob na Senatorskiej w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org