czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

wolny niewolnik

Dziękuję za przypomnienie tego filmu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

adamosxx

Tak, ta "elita" w większości tam właśnie chyba spoczywa. Pokazałem ten film memu znajomemu, który wszystkie postacie rozpoznał i skomentował. Film ma tylko 157 odtworzeń. To niewiele jak na yt ale warto było widzieć oczy starego łomżyniaka, oglądającego ten film.
Nawet tu na naszym forum zdarzy się temat, który poruszy serca ludzi mieszkających w Łomży od 50 lat.
Dziękuję jeszcze raz.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

No ale co to znaczy, ze rzadko kto podchodzi do ludzi powaznie? Bo akurat ten temat, to jakies pretensje nie wiadomo o co.
To, ze np. firma nie odpowiada kazdemu, kto zlozy CV, to dla mnie nic dziwnego. Jak im przyjdzie 100 podan, a zaprosza kilka osob, to nie odpisuja kazdemu. Za to w przypadku rozmow, to zwykle chyba mowia, ze jesli beda zainteresowani to sie odezwa do tego czy tego dnia. Czasem nawet dzwonia i informuja, ze niestety wybrali kogos innego. A jak nawet nie, to kazdy telefon ma i mozna samemu zapytac.
Niby takie bezrobocie i firmy tak zle traktuja, a ludzie to sie inaczej zachowuja? Tez potrafia nie przyjsc na umowiona rozmowe i nawet nie zadzwonic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

ja to widzialem w roku 90 moze 91 lub 2 w tw jako młokos Ewa borzęcka robi klasyczne reportaże...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

adamosxx

Pozwolę sobie na osobisty przytyk.

Ty się marnujesz na tym forum politycznym.

:-))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

przypominam o WIELKIM POSCIE



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

meridol widzisz tam znak zapytania ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Dobroplast to kołchoz a kierowcy w nim to woły.Pracujesz jako kierowca ale tylko na papierze. Obowiązki masz duże a odpowiedzialność jeszcze większą,odpowiadasz za ładunek którego nie jesteś w stanie sprawdzić.Czasem siedzisz od piątku do środy jak qrwa na telefonie i czekasz na trasę a płacone masz za km. Kto tam pracował na pewno już tam nie wróci.Pracowałem tam i wiem jak tam jest. Pracujesz cały miesiąc i nie wiesz za ile ( ile ci potroncą nie wiadomo za co). Z tego co rozmawiałem ostatnio z chłopakami z Dobroplastu to robi się tam totalna bryndza. Jest nowy kierownik transportu i oczywiście nowe rządy. Stawki też mają im poobcinać a paliwo to nie długo będą dolewać za swoje jak będą wracać z trasy ( żeby dobra norma wyszła). Zatrudnili takich panów co chodzą i patrzą komu za co obciąć, a obcinają podobno nawet jak żarówka w samochodzie nie świeci. Zawsze innym autem się jeździ tak jak mano napisał a w środku syf .Z zewnątrz samochody tak czyste że się o nie brodzisz. Sypiasz na łóżku na którym wcześniej jakaś Bułgara czy Rumunka zarobiła 50zł ,ale to nikomu nie przeszkadza. Wystarczy zaobserwować jaka tam jest rotacja wśród kierowców. Jeśli nie masz na kogo pracować to idź tam i jeździj hobbystycznie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Doznałam wielkiego szoku gdyz moja mam poszła do fryzjera a fryzjerka nie dość, że nie pałała entuzjazmem to jeszcze wywołała we mnie ujme co do stylizacji!!Pierwszy raz spotkałam się z tym, że klient przed nami został ugoszczony żelem z joanny na koniec strzyżenia a moja mama została ugoszczona tym samym żelem wtartym w mokre włosy.Zero pianki,zero jakiejs odzywki,zero jedwabiu,jakiegoś spreyu podnoszącego u nasady!
Spytałam swojej fryzjerki jak to się ma do praktyki-usłyszałam,że to niedopuszczalne gdyż włosy po strzyżeniu powinny dostać zastrzyk energi tzw.czyli wygładzone łuski włosa poprzez odpowiednie preparaty,żeli nigdy kobiecie się nie nakłada na skóre głowy bo zamyka się przepuszczanie powietrza,obciąża włosy,przetłuszcza!!Kobiety patrzcie co wasza fryzjerka bierze do rąk a potem się dziwimy, że łupież,albo zero kondycji włosa!Zamiast najpierw odzywic włos to mamy najpierw nażelowany zamiast zapigmentowany spreyami odbudowującymi to obciążony żelem na koniec potraktowany lakierem bez zadnego nabłyszczacza,lakier wnika we włosa i mamy pierwszy stopien zniszczenia który zaserwuje nam fryzjer zamiast nas przed tym zabezpieczyć!!moja mama zapłaciła też tak jak za dobra stylizację,której nie miała!!Ludzie nie dajmy sie oszukiwać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

niedaleko tzw. Prezencika a jeszcze bliżej koło sympatii :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Baśka nie pie..l. tylko zrób sobie tak jak wyżej siwy napisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

maruda c*po co bys robila jak by tego ....go forum nie było? bukiecie trolowy jarasz sie tymi swoimi kaftaniarskimi tekstami? mama zrec da internet oplaci i siedzisz glabie od rana do nocy i od podwieczorku do sniadania szukajac gdzie by wsadzic swoj trolowy pysk.

zapraszam do debaty, mnie osobiście scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam te forum z udziałem marud smród. Macie tak samo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

forum 4lomza służy przede wszystkim rozrywce (poziom może prowincjonalny) ale pośmiać się można, więc jeśli się denerwujesz to daj sobie spokój bo chyba nie warto:) pozdrawiam i życzę więcej dystansu na co dzień

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org