poniedziałek, 08 sierpnia 2022 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Pan Tadeusz Demendecki...

był gościem J. Pospieszalskiego w programie „Rozmowa PCh24”. Ojciec 19-latki, która została przekonana do zmiany płci.

Ojciec przeżywa dramat, bo dziecko czeka okaleczenie oraz zagrożenie nawrotu choroby onkologicznej, a czasu coraz mniej. Nastolatka wpadła w szpony SZAMANÓW we KITLACH.

https://pch24.tv/rozmowa-pospieszalskiego-dramat-ojca-corka-zmienia-plec-jej-zycie-jest-zagrozone/


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

córka zmienia bo ma taką POtrzebę i jako dorosła ma prawo do decydowania o swoich sprawach osobistych, a lekarze mają obowiązek POmagać...Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Dramat ojca - jest p.erdolinym debilem
Jak i Pospieszalski
O kmiocie idiocie nie zapominając


***** ***
Każdy kraj ma swoją mafię, u nas mafia ma swój krajOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

To fakt, że oprócz dramatu córki, która urodziła się z problemem (niedoróbka boża) trudności mnoży kato-tatulo, który religijnym zacofaniem chce ograniczyć jej prawa.Wierzysz w Boga? Nie głosujesz na PiS, to proste.

Nie bóg tylko człowiek jest dobrem najwyższym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

towarzyszka hajhitla kmiota Rydzyk marzy o powrocie czasów jego idolów Hitlera i Stalina. Obozy koncentracyjne, łagry, łapanki wszystkich i wszystkiego co nie pomyśli wodza.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

W programie J. Pospieszalskiego...

gościł pan Tadeusz Demendecki, który odważył się opowiedzieć o dramacie, który spotkał jego rodzinę. Rozmówca opowiedział o przypadku uwikłania jego córki w idee zawarte w IDEOLOGII TRANS. Młoda 19-letnia kobieta podjęła decyzję o przeprowadzeniu nieodwracalnych operacji, które mają doprowadzić do tzw. „zmiany płci”. Ojciec córki opowiada jak do tego doszło, że wychowywana w tradycyjnej i religijnej rodzinie nastolatka, zdecydowała się na podjęcie szokujących wyborów życiowych.

– Przez 19 lat wychowywałem córkę i żadne elementy fizyczne, żadne elementy mentalne nie wskazywały na to, że córka może czuć potrzebę zmiany płci i stać się mężczyzną. Posiadała wszelkie cechy mentalne, czyli wrażliwość, delikatność, a to wszystko raczej przynależy do kobiet. Jeżeli chodzi o cechy fizyczne, bardzo drobna, niewysoka, z pełnymi kształtami kobiecymi. Dla mnie to był szok. Nie umieliśmy sobie nawet tego wyobrazić, że coś podobnego może nastąpić – mówi ojciec.

Ojciec nastolatki powiedział, że wszystko rozpoczęło się w klasie maturalnej, kiedy ze względu na obostrzenia związane z pLademią KOWIDA, dziewczyna wiele miesięcy spędziła na nauczaniu zdalnym. Wówczas przygotowując się do matury i egzaminów na studia, prawdopodobnie miała kontakt z osobami, które wywarły na niej tragiczny w skutkach wpływ. Na kursie przygotowującym do zdania egzaminów na studia spotkała ludzi, którzy mieli bardzo duży wpływ na jej dalsze zachowania.

Mężczyzna relacjonuje, że dramat rozpoczął się na początku listopada, gdy jego córka poprosiła rodziców, aby wspólnie udać się do psychologa. Kobieta miała powiedzieć, że to dla niej ważne. Następnie w gabinecie lekarskim to psycholog oświadczył rodzicom, że ich córka jest w trakcie procesu TRANZYCJI i już uzyskała zaświadczenie od psychiatry, psychologa i endokrynologa, aby mogła poddać się wszystkim zabiegom i operacjom prowadzącym do tzw. „zmiany płci”.

W dramatycznych słowach ojciec nastolatki wskazuje, że córka jest pod wpływem pewnego środowiska, ale również trafiła do współpracującej ze sobą „sieci lekarzy”, którzy nie zważają na zdrowie dziecka i chcą doprowadzić do okaleczenia kobiety. Ojciec nastolatki mówi, że kobieta w najbliższych dniach ma zaplanowaną operację usunięcia biustu, która nieodwracalnie pozbawi ją naturalnych kobiecych kształtów oraz jest niezwykle groźna dla jej zdrowia.

Okazuje się bowiem, że nastolatka jest chora na nowotwór i w jej sytuacji zdrowotnej wszelkie operacje są zakazane. Pomimo tego „zsieciowana grupa lekarzy” wystawia jej odpowiednie dokumenty poświadczające gotowość do przeprowadzenia operacji. Medycy lekceważą jej stan zdrowia i fakt, że jest chora na niebezpieczny nowotwór. Ojciec ujawnia, że dowiedział się, że lekarze prowadzący córkę co prawda zdają sobie sprawę z zagrożenia, ale mimo to skierowali ją do takiej kliniki, która się nie ugnie i nawet w trudnej sytuacji zdrowotnej dziewczyny – wystawi specjalistyczne badania i dokumenty.

Mężczyzna wskazuje również, że córka otrzymała już dokumentację od psychiatry, psychologa i endokrynologa, ale opinie lekarzy są wystawione w oparciu o fałszywą historię życia nastolatki. Rozmówca Jana Pospieszalskiego tłumaczy, że córka w wywiadzie stwierdziła m.in., że od dziecka bawiła się zabawkami dla chłopców, zasłaniała biust, prosiła o określanie jej męskim imieniem oraz ubierała spodnie zamiast sukienek. Ojciec wskazuje, że wszystko to wierutne kłamstwa, fikcja i konfabulacja.

Tadeusz Demendecki mówi również, że popełniono szereg zaniedbań w całej procedurze. Bowiem w zaleceniach Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, znajdują się sugestie o konieczności przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego nt. sytuacji osoby, która chce doprowadzić do okaleczenia ciała i tranzycji płci. Ojciec nastolatki mówi, że do niczego takiego nie doszło.Nie było czynnika weryfikującego – mówi mężczyzna.

Jednocześnie tłumaczy, że oprócz zagrożenia okaleczeniem, które ma nastąpić w najbliższych dniach, doszło zagrożenie farmakologiczne. Córka bowiem przyjmuje bardzo duże dawki testosteronu, które zostały określone jako „końskie dawki”.

– Ratuję swoje dziecko przed postępowaniem, które zagraża jej życiu i zdrowiu. Bardzo się boję, że stracę dziecko - mówi zatroskany ojciec i dodaje - że przyjmowanie testosteronu w jej sytuacji zdrowotnej jest niezwykle niebezpieczne.

CAŁOŚĆ: https://pch24.tv/rozmowa-pospieszalskiego-dramat-ojca-corka-zmienia-plec-jej-zycie-jest-zagrozone/


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKKOdpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Katorgę przeżywa mężczyzna...

i pozywa służbę zdrowia za zatajenie niewygodnych faktów o „zmianie płci”. To „Największy błąd mojego życia”
- mówi:

Cytat:


Brytyjski mężczyzna pozwał Narodową Służbę Zdrowia, po tym jak za namową lekarzy poddał się tzw. operacji zmiany płci. Trzydziestolatek zarzuca, że nie przedstawiono mu wszystkich jej negatywnych skutków, obejmujących problemy z oddawaniem i trzymaniem moczu, kompletną bezpłodność i brak czucia w okolicach narządów rozrodczych.

Mężczyzna, określający się w internecie pseudonimem „TulipR”, w wieku 26 lat sięgnął po środki zawierające kobiece hormony płciowe. Jak obecnie wyjaśnia, gdy zdecydował się na to posunięcie, był w opłakanym stanie psychicznym. „Cierpiałem na wiele złożonych problemów, z którymi zaczynałem się rozprawiać, ale zamiast tego namówiono mnie na bycie transem”, wyjaśnia poszkodowany w mediach społecznościowych.

Niedługo potem lekarze służby zdrowia zaczęli przepisywać mężczyźnie żeńskie hormony, oraz zachęcać go, by rozważył poddanie się chirurgicznemu usunięciu genitaliów. 5 lat temu Brytyjczyk zdecydował się na operację „odwrócenia prącia z przeszczepem moszny”. „Znalazłem się na stole operacyjnym. Natychmiast po obudzeniu się po operacji wiedziałem, że popełniłem największy błąd w moim życiu. Moja seksualność została poddana lobotomii”, komentuje po latach mężczyzna.

Jak relacjonuje „TulipR”, zaraz po tym wydarzeniu jego życie przerodziło się w „koszmar”. Operacja, która miała poprawić jego samopoczucie, doprowadziła wyłącznie do pojawienia się uciążliwych, nieodwracalnych skutków ubocznych, o których istnieniu mężczyzna nie został w żaden sposób poinformowany.

„Nie mam czucia w regionie krocza. Mógłbyś pchnąć mnie nożem i bym nie zauważył. Cały obszar jest zdrętwiały (…)”, wyjawia trzydziestolatek w Twitterowych wpisach. „Nikt nie powiedział mi, że podstawa penisa pozostaje, nie można jej usunąć, co oznacza, że w środku zostaje dosłownie kikut, który drga. Chciałbym, aby to bym żart”, kontynuuje.

Wskutek operacji mężczyzna stracił jakikolwiek popęd płciowy. Nie jest też zdolny do aktywności seksualnej. Nowe pseudo-narządy, które powstały w skutek „zmiany płci”, pozbawione są bowiem czucia, oraz nieprzystosowane do współżycia.

Obecnie dla Brytyjczyka wyjątkowo trudne stało się nawet załatwianie się – zajmuje 10 minut i powoduje ból. Dewastacja, do jakiej doszło w obrębie układu moczowego, spowodowała również niezdolność mężczyzny do trzymania moczu.

Zdaniem przewodniczącej grupy „Transgender Trend”, zajmującej się ostrzeganiem młodych przed negatywnymi konsekwencjami „zmiany płci”, poszkodowany ma duże szanse na zwycięstwo w procesie i uzyskanie odszkodowania od Narodowej Służby Zdrowia. – Mam nadzieję, że to zmusi NHS (National Health Service) do przemyślenia barbarzyńskiej operacji, przeprowadzanej na pacjentach którym medycy wmawiają, że im pomoże – komentuje Davies Arai.


ŹRÓDŁO: lifesitenews.com


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Pan Tadeusz Demendecki...

broni swoje córki przed SZAMANAMI w kitlach (a takiej szansy nie miał m.in. „TulipR”). Ojciec broni córki nie tylko przed okaleczeniem, ale i przed możliwym wkrótce zgonem, z powodu choroby nowotworowej, czego nie uwzględnia KLINIKA dla ZAGUBIONYCH.

Sprawą powinny zająć się Izba Lekarska, a możliwe że i Prokuratura. Tylko ilu jeszcze mamy w Polsce lekarzy leczących?


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

wy żydy jesteśta

wieta o tym ?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Napisała zydowa sranska.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Pewnie tatuś Pan Tadeusz jako gorliwy katolik wolałby by go (ją) jakiś proboszcz sponiewierał jako nieletnią byłoby mniejsze upokorzenie wg niego.

--


***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Podpisał się ***** *** ...

a napisał jak KOMUCH Paplak:
- napluć na Kościół,
- a jak napisać o seksie. to koniecznie sodomickim.


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Jerzy K. Kmicic napisał(a):

> Podpisał się ***** *** ...
>
> a napisał jak KOMUCH Paplak:
> - napluć na Kościół,
> - a jak napisać o seksie. to koniecznie sodomickim.
>
>
> „Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to
> będzie?”
> Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu.
> „Rząd pod sąd?!”
>
> Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład
> król Sobieski, jak zwyciężać mamy.

> +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
> Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa
> PROGRAMEM Polskiego Narodu!
>
> ........
> JKK


Napisałem, że masz vvvvvvvvvypierdalać!
Czytać nie umieta?? Won analfabeto jeden!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRAMAT OJCA: „CÓRKA ZMIENIA PŁEĆ. Jej życie jest zagrożone!”

Zapewne...

Paplakowi żyłka pękła w głowie (ach, te upały). A przed nami jeszcze tyle dni gorących. Biedny zapomniał, iż nie takie HITLREY i STALINY chcieli polskich Polaków pozbawić POLSKOŚCI.


„Ciemno wszędzie, głucho wszędzie… Co to będzie, co to będzie?”
Dyktatura NWO będzie? To zależy jak użyjemy rozumu. „Rząd pod sąd?!”

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0