piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ży

Najlepiej zgol kudelki i wytatuuj sobie stado much,bedzie to super wygladac.
Wlasciwa ,zwierzyna' na wlasciwym miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ży

https://www.facebook.com/pages/DAMIS-ZESP%C3%93%C5%81-MUZYCZNY/296725317025639

DAMIS!!! zobacz sobie . byłem swiadkiem , a potem panem młodym ... nie znam lepszego zespołu.... grali w Sniadowie u rodzinki na weselu[nie mogłem być ] i mowili że było super.... mam numer [ z resztą na fb chyba tez jest ...] sama decyduj .. nie słuchaj sie innych ... napewno pogadać z Adamem[ chyba Adam kurcze nie pamietam] można i zobaczyc też można tak jak to było u mnie ...powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ży

WITAM. Pisałem juz ale tutaj tez napisze... z doświadczenia wiem ze najlepsi są [ dla mnie] DAMIS!! Byłem świadkiem potem panem mlodym i na obu weselach grali. u mojej rodzinki w Śniadowie grali chyba na dwóch weselach . mam numer tel. moge podac ale na FB chyba tez jest... jak by ktoś chciał zobaczyć https://www.facebook.com/pages/DAMIS-ZESP%C3%93%C5%81-MUZYCZNY/296725317025639

Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ży

Autor: kieroe (---.156.techtel.pl)
Data: 15-02-13 09:37

maruda c*po co bys robila jak by tego ....go forum nie było? bukiecie trolowy jarasz sie tymi swoimi kaftaniarskimi tekstami? mama zrec da internet oplaci i siedzisz glabie od rana do nocy i od podwieczorku do sniadania szukajac gdzie by wsadzic swoj trolowy pysk.

zapraszam do debaty, mnie osobiście scyzoryk się w kieszeni otwiera jak czytam te forum z udziałem marud smród. Macie tak samo?
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


Się ma nielichy zasiłek to i stać na siedzenie od rana do rana na necie :):)

A ty ułomku życiowy co ??

Od czasu do czasu zapytasz na forum czy warto pracować? i to cały twój wkład w twoje marne zycie :):)

Zabraknie ci w życiu michy pod nos podstawionej, to nie będziesz durniu pytał czy warto pracować, tylko będziesz zap..ie.rda.lał aż łeb ci będzie odskakiwał :):):)


To tyle z mojej strony w tej debacie :)
Chyba że jeszcze coś później dołoże :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Diabła, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów bożych".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ży

Zrób sobie taki i będzie git:)



***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org