piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Churchill - o Polakach

Wiem ze sa :) Komentarz tyczyl sie tego tekstu o tym, ze chyba nie wiesz "synu" co to jest dobry sprzet ;) Bo akurat najlepszy to ten klasyczny.

Co do diety, to napisze to samo, co inni powyzej. Najlepiej do dietetyka albo poswiecic czas na samodzielna nauke zasad zywienia i ukladania jadlospisu.

W temacie aerobow, to wcale nie sa najlepszymi cwiczeniami na zrzucanie tluszczu, chyba kazdy ogarniety w temacie o tym wie. Za to doskonale nadaja sie do udawania, ze sie cwiczy, 30-40 minut biezni lub rowerka w tempie spacerowym, w trakcie plotek z kolezanka, najczestszy widok na silowni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Churchill - o Polakach

Kota lepiej przygarnij bezdomnego :)

A nie szczura :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Churchill - o Polakach

Ja bardzo lubię zielone liściaste herbaty. :) A oprócz tego to białą. Z czarnych - to waniliową. :)) A poza tym to napary z różnych innych roślin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Churchill - o Polakach

Najlepiej kupować chomiki bezpośrednio od dobrych hodowców. Niestety warunki w sklepie zoologicznym są często trudne, a chomiki zaniedbane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Churchill - o Polakach

nie straszcie nowej od razu:) przede wszystkim trzeba mieć sprawną przeponę bo czasem ciężko usiedzieć na krześle tak potrafi być wesoło

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Churchill - o Polakach

W FACTOORY na Polowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org