sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

zapytałam na serio:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Każda buda ma swoich klientów i czy ktoś będzie krytykował czy chwalił niczego to nie zmieni. mi osobiście smakuje od nich ale inni też mają niezły, Kwestia smaku... :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

cofnij sie do tematów starszych,coś takiego bylo może znajdziesz odp,stawiałabym jednak na naturalne barwniki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

ale czy te kebaby jeszcze się wam nie znudziły?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

...Zenit też niczego sobie, fajniusi :*
Na tym forum sami przystojniacy piszą.... ? :)
Szkoda tylko ze ja nie urodziłam się te 5/7/10 lat później, najprwdopodobniej bylibyśmy dziś rówieśnikami... :D
:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

ale w czym?w kosiarce ?Xd



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Najlepiej to kupić w zoologicznym ja kiedyś od kogoś dostałam za darmo takie chomiki i okazały sie chore dzieci miały wysypkę na całym ciele w tej chwili mam chomiki dzungarskie kupione w sklepie i dzieciom nic nie dolega .Piszesz ze chcesz samiczki ?A ty masz samce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

o ile znam ludzi z tej szkoly (nauczycieli a nie uczniow) ktorzy zagladaja na to forum to oni akurat zwracaja uwage na tzw kulture osobista (w tym kulture jezyka) i na pewno podczas rekrutacji zwroca uwage na niejaka karoline................................................
__________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Tak ciężko wpisać w google.pl ? :> Litości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Szukam firmy oferującej kartony do przeprowadzek, macie jakieś sprawdzone i tanie firmy z dobrą opinią?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

ja bylam na chorobowym ciazowym na przelomie 2010 i 2011. zwolnienie zaczelo sie w 2010 i do 33dni (to wychodzilo do jakiegos 4 stycznia) placil pracodawca, potem kolejne dni wyplacil zus (za reszte stycznia. mialam ciaglosc zwolnienia tj zaczelo sie w 2010 i skonczylo w marcu 2011, limit nie liczyl sie od poczatku ze wzgledu na nowy rok, ale uznawane to bylo za kontynuacje zwolnienia z 2010. na pieniadze trzeba czekac do 2 polowy miesiaca ktory nastepuje po tym za ktory dostajesz pieniadze. u mnie przelew przychodzil 16-18 dzien miesiaca. nie wiem czy teraz zaszly jakies zmiany, ale mysle ze nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

to jest opinia .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Bez kropek, przecinków, wielkich liter...oj fatalnie. A do tego kultura osobista leży. Gdzie kobiecość? Gdzie normalność i dziewczęca delikatność, zwłaszcza, gdy aspiruje się do szkoły aartystycznej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

no fakt!

duszy artystycznej to Ty dziewczyno nie posiadasz!

zostań malarzem, ale może najlepiej "pokojowym"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Marta Harzyńska Centrum Leczenia uzależnień Łomża Sybiraków 20 lok 3 A tel 862183288

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Kartony mozesz kupic w jednaczewie ,jest tam firma zajmujaca sie produkcja.a firm od przeprowadek w lomzy jest od h...a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Najlepsze do przeprowadzek, pakowania itp są duże foliowe worki. A tego typu kartony to można za darmo se wziąć spod sklepów spożywczych, walają sie tam nikomu nie potrzebne. A płacić za nie? pff, spadaj wisior !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Myślę że Wiśnia był dobry i fajnie pojechali chłopaki z WNS ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

czekałem na tego kluska i czekałem, po godzinie zadzwoniłem gdzie mój placek, to paniusia powiedziała, że już w ciągu 20 minut powinna być, to zrezygnowałem

zawsze na początku robią dobre, spore i walne dodatki, a potem zaczynają walić w ciula

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

A Ty Barbara co myslisz ?? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

barabara myśli klękać i ziewać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nastąpił rozdział Kościoła od społeczeństwa

Activi też są wolne ciężary dla każdego starczy na pewno :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org