czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Masz jeszcze jakieś propozycje dlaczego lepiej kupić u pseudohodowcy niż adoptować?"
Miałam swoje powody, dla których kupiłam psa (a nie przygarnęłam trzeciego z kolei z ulicy) i mam do tego prawo.. Ludzie! :) .. Chciałam maltańczyka i mam.. i nikt nie będzie mi zarzucał, że z tego powodu mam miec na sumieniu jednego psa ze schroniska. Moglam nie miec go wcale. Uratowałam dwa bezdomne psy, kupilam trzeciego a wy nie macie prawa przedstawiac mnie tu jako bezduszną osobę, która ma cokolwiek na sumieniu - bo nie mam.
Nikomu nie wymieniam zalet psow z pseudohodowli i dlaczego sa lepsze od tych ze schroniska - gdzie Ty to widzisz nierozumna istoto? Ja wytlumaczylam dlaczego JA zdecydowalam sie na zakup psiaka, dodajac pozniej - ze jest on wymarzony...
.. ale jak juz wspomnialam CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM lezy u was i kwiczy ;) a ja nie bede z tym walczyc..
Czepiajcie sie ludzi, ktorzy krzywdzą zwierzęta = a nie oczerniacie kogos, kto nic tym stworzeniom zlego nie robi - wrecz przeciwnie.
Mam psa nieoznakowanego, tylko "typowego", zakupionego w czasie kiedy prawo nie zabranialo sprzedazy psow ludziom, ktorzy zyja z nimi w jednym domu (i maja szczeniaki). Ten piesek, jak i dwa pozostale nigdy nie trafia w rece schroniska i nikomu nie sprawia klopotu, bo nie są rasowe z legalnych hodowli.. po prostu dajcie juz spokoj ;) Zalozcie temat "nie rozumiem, co piszesz - ale z chęcią Ci nagadam" i tam rozwijajcie sie tworczo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tam co zakładają alarmy najlepiej, może na legionów warsztat jest ok. i mają pozytywne opinie i znają się na rzeczy

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: nie`dotyczy (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10-02-13 12:42

Komu się nie będzie chciało segregować to wyrzuci do lasu albo podrzuci do bloków i po kłopocie :)
Przecież jak każda osoba będzie płacić obligatoryjnie to nie musi podrzucać bo legalnie może wyrzucać tam gdzie sobie chce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byłam na weselu gdzie za barem stał gościu, który był właścicielem 54, czy tam współwłaścicielem. Teraz z tego co mi wiadomo jest barmanem w pubie Dziewiątka. Fajna sprawa. Fajne drinki robił. Bajeczne z wyglądu i pyszne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może ktoś zna dobrego psychologa na NFZ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pyzko!

zadzwoń pod ten numer co podałam.
rok temu naprawiałam tam auto i jest super do tej pory!
bez obaw, to nie żarty! legalny warsztat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W ABC na Legionów są

_________________________________________________________________
http://www.michalkiewicz.pl/
https://myslpolska.info/
http://kresywekrwi.blogspot.com/?m=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jak PIS goli baranów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boty robią się coraz bardziej prostackie w swoich reklamach.
Jeszcze żeby się kryli, chociaż tą stronę domową wstawili inną, a tu nie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org