sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Byłem na wycieczce w Krakowie

Co sądzicie o dekoloryzatorze prosalon można nim zejśc na jasniejszy kolor- dużo jaśniejszy? Mocno niszczy włosy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

jeździłeś może przypadkiem z mareckim ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Polskie "prawo" to jedna wielka kpina. Można by wyliczyć masę przykładów, potwierdzającą to o czym mówię. Ale najlepszym jest chyba przykład słynnej Katarzyny W. Do dzisiaj wodzi policję i sądy za nos mimo, że siedzi za kratkami co zresztą pewnie się niedługo zmieni. W tym kraju za posiadanie kilku krzaczków zioła trafisz do ciupy, a za np. gwałt zawiasy. Mamy chory i przeżarty system.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Probi88-Brzmisz jak jakiś nabuchany gimbus, wejdź w linka i sprawdź co nie tylko ja myślę o tej Twojej "dysleksji" dosłownie zdanie w zdanie zgadzam się z gościem z linka.

http://www.youtube.com/watch?v=FXDCkz72Koo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Jak nie masz doświadczenia w zawodzie to zrób kurs na kasę fiskalną, bo po takich "wyższych szkołach zarządzania polem namiotowym" zostaje Ci Call center, ulotki, albo popeerelowski sklepik osiedlowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

podaje nr jak sie zdecydujesz zadzwon 797933609

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Widziałem, ale tym razem już nie powiem gdzie, bo znowu mi się oberwie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Tak jadę jutro do Warszawy w godzinach porannych. Jeżeli masz się ochotę zabrać to zapraszam. tel. 509 348 917

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

TO WŁAŚNIE PRZEZ TAKIE NASTAWIENIE JEST SZARA RZECZYWISTOŚĆ ZERO TOLERANCJI DLA INNYCH TYLKO JA TYLKO JA CO TO ZA RODZINA KIEDY NIE CHCE POMÓC DZIWNE
POSZUKAM JAKIŚ KONTAKTÓW WIEM ŻE MOJE KOLEŻANKI JK CO ROKU NIEMCY DOPYTAM SIĘ I DAM NAMIAR JAK JE SPOTKAM ZARZUCĘ TU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Praca przy zbiorze warzyw w Dreźnie
Ogrody Offen Bach'a w związku z nowymi zleceniami, poszukuje osób do pracy przy zbiorze i pielęgnacji warzyw, praca głównie w szklarniach. Wymagamy: -Pełnoletności -Zdolności manualnych -Dyspozycyjności na min Luty Marzec i Kwiecień -Aktualnego dokumentu tożsamości Oferujemy: -Pracę w polskim zespole -Gwarantowane zatrudnienie na min. 2 miesiące -Atrakcyjne wynagrodzenie Praca nie jest na akord, zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na nasz adres e-mail, wyjazd 20 Luty powrót 20 Kwietnia.
offenbach_garten@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Zbiór Pieczarek/Wysokie zarobki
LaprioGer PT - Polska
Agencja Pracy Tymczasowej PT zatrudni 30 osób (głównie kobiety)
do zbiorów pieczarek w jednej z największych firm w Holandii.
Nasze wymagania : - ukończone 18 lat

dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- dobry stan zdrowia
motywacja do pracy
niekaralnośćPo więcej szczegółów zapraszamy do naszych konsultantów na

adres mail laprioger@gmail.comTermin wyjazdu 04.02.2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie


Praca przy zbiorze i sortowaniu pieczarek. Prace na 5 poziomach w halach, na wysokości do 1,50 m, wyciąganie pieczarek z podłoża torfowego, przycinanie nóżek nożykami, kalibrowanie do szalek bądź kartoników.

Zdjęcia z miejsca pracy i zakwaterowania patrz http://www.facebook.com/pages/Grupa-Bis-Pol-HR/177786835593171?sk=photos_stream

Wymagane doświadczenie przy zbiorach pieczarek!!! Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy/ własny samochód (przynajmniej jedna osoba)

Kontrakt 6 miesięczny. Umowa o pracę z pracodawcą niemieckim.
Praca najczęściej 5-7 dni w tygodniu. Średnio 8 godzin dziennie. Możliwe nadgodziny.

Stawka godzinowa 4,09 Euro brutto przy wydajności zbiorów do 16 kg/godzinę, za każdy dodatkowy kilogram zebrany w ciągu godziny 0,26 Euro dodatku. Możliwość odzyskania podatku.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszty pokrywa pracownik (2,50 Euro/doba.) Opłata za zakwaterowanie odbijana jest z pensji pracownika.

Wyjazd na wezwanie pracodawcy (początek marca 2013)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Cieszę się bardzo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Byłem na wycieczce w Krakowie

Mogę zabrać 2-3 osoby do Hanoweru lub okolic.Wyjazd rano 3 lutego 2013 (niedziela). Tel.:512 938 646

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org