niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wiceminister finansów w rządzie PZPR-pis - niezwykle utalentowany

Wypas taki, że limuzyną można u Was wjechać na salę, a na reklamę żałujecie paru złotych.

Jak z takim podejściem jesteście w stanie zapewnić "serdeczną gościnę"? Na starcie pokazujecie, że sępicie każdy grosz. Chcecie aby ktoś Wam płacił, a sami żerujecie. Mimo wszystko życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiceminister finansów w rządzie PZPR-pis - niezwykle utalentowany

Zawsze był w cieniu Wyszyńskiego. Hmm... jaki był taki był, ale o co chodzi? Chciałbym dożyc tylu lat, ale wiem,że tak nie będzie... Jesteśmy pokoleniowo słabsi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiceminister finansów w rządzie PZPR-pis - niezwykle utalentowany

Jaki "gospodarz" takie i drogi ;) Od lat, jadąc z Łomży do Gdańska, wybieram drogę przez...Ostrołękę ;) Szkoda auta i nerwów ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wiceminister finansów w rządzie PZPR-pis - niezwykle utalentowany

Poszukaj w internecie, jest taniej i większy wybór. Chwila w google'ach i znalazłem coś takiego - http://www.kaszmir-firany.pl/POSCIEL-BAWELNIANA(2,621,).aspx

Bawełniane wydają się być w porządku, a ceny są jak najbardziej na miejscu. Ja już praktycznie niczego nie kupuję w mieście (jeżeli chodzi o bardziej trwałe rzeczy, bo wiadomo, że żywność to się kupuje w sklepach).




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org