piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

gdzie mogę się zgłosić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

Wolny niewolnik, ales ty madry :) nie pomyslalam, ze mozna parkowac pod inna klatka! A co jesli tam tez taka sama sytuacja? Widze, ze reprezentujesz zupelnie inny przekroj spoleczemstwa niz darek1638, lubisz obrazac innych, pelno tu takich na forum, wiec moze poszukaj znajomych swojego pokroju, z nimi na pewno sie dogadasz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

Czyj to mail:edkas75@........ jezeli ktos jest twoim znajomym to wie kto to pisze/ bo ja ciebie nie znam tylko sie dobrze bawie i widze ,ze musisz miec wiele wspolnego z ta pizzeria bo strasznie cisnienie ci skacze i ja jko klient juz kilka lat temu wybralem jak wielu innych swoja pizzerie.Jakas jestes ciemna i nerwowa jezeli myslisz ,ze ja cos mam wspolnego z diavolo.Uwazam tylko ,ze nie ladnie jest tak bezczelnie z kogos pomyslow korzystac i tego nie znosze i nic tego nie zmieni. Myslisz ,ze nie ma normalnych ludzi ,ktorzy widza nieuczciwe zachowanie,ja widze i mysle ,ze inni sie dolacza i to potwierdza i powinien wlasnie w koncu ten temat wlasciciel diavolo zauwazyc i cos tu powiedziec....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

A kiedy ty widziałaś kontrole w PKSie ?nie w tym półwieczu w PKS nie ma kontrolerów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

ma polska lokatorow :) duze dzieci :) zal mi was jak to czytam i wiem kto to wszystko dokladnie pisze. Zamiast wypisywac glupoty to lepiej przejdzcie sie do psychologa albo psychiatry o ile nie jest juz za pozno!








www.ŻAL.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

Jeśli jesteś pałnoletnia to alles klar,zagadaj do Zezowatego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

gertex: tylne springi do W123

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

lepiej Angelski hehehehe,juz jestesmy pod tym zaborem hehehe-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie jest żadną tajemnicą, że wiele osób ze środowiska Instytutu Ordo Iuris rozwiodło się lub rozwodzi - dr Tymoteusz Zych

to są fakty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org