czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Jakbyś w dzień po prostu podzwoniła po zakładach weterynaryjnych to teraz już miałabyś wszystkie potrzebne informacje...

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

27 stycznia na kanale National Geographic Channel zostanie wyświetlony o godzinie 21:00 film kanadyjskiej produkcji "Śmierć prezydenta" , to jeden z odcinków serii "Katastrofy w przestworzach"

proponuję to obejrzeć, bo z filmu propagandowego Gargas i jej podobnych nikt niczego się nie dowie poza bełkotem sekty smoleńskiej. National Geographic Channel nie rozpowszechnia tak nędznych propagandówek. To solidna i wiarygodna firma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Parę dobrych klapsów w d....dę i kanalik sam się przetka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Moje dziecko miało przetykany kanalik łzowy w łomżyńskim szpitalu. Miało wtedy niecałe 6 miesięcy. Coś specjalnego chcesz wiedzieć?
Ja jakoś nie wnikałam w inne metody leczenia tej dolegliwości - skierowali nas na przetykanie kanalika, więc poszliśmy. Kanalik rzeczywiście był zatkany, kilka dni po zabiegu oczko przestało ropieć, więc zabieg był skuteczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

etyczne czy nie , to ciąża to nie choroba a pracodawca chce wiedzieć na czym stoi bo ledwie zaczniesz pracę i już na zwolnienie?
kto będzie za to płacił?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Polecam
Tytuł: WRZESIEŃ 1939 ROKU NA BIAŁOSTOCCZYŹNIE
Autor: ZYGMUNT KOSZTYŁA
rok wydania 1976
Musisz szukać w bibliotekach lub antykwariacie. Lub u znajomych. Ja mam więc wiem, że warto przeczytać, chociaż to wydawnictwo z czasów PRL i trochę tam jest komentarzy stosownych do owych czasów ale ogólnie dość dobra pozycja. I są też mapy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Aha, nie nazywaj Łomżyńskiego Podlasiem, proszę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Dziękuję bardzo za tytuł, znalazłem już w PDFie zaraz się zapoznam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

No a jak z ceną? Można być przy wizycie? Bo trochę boję się zostawić psiaka tam samego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Przestańcie się już ośmieszać łącznie z promocjami:-)które sami wiecie że zerżneliście z zambrowskiej pizzerii. Kipicie złością, nienawiścią i bezsilnością. I to was zgubi. A ja wcale się nie ukrywam, a przede wszystkim nie oczerniam tu nikogo pod anonimowym nikiem. Znam sytuację więc mogę się wypowiadać. Wy możecie jedynie bić pianę i tyle waszego.Klient i tak sam wybierze i wy nie macie na to wpływu.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

Po obejrzeniu filmu, moja hipoteza jest nastepujaca : zostalismy sprzedani rzad lub byl to zamach.


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ukraiński minister: Nie było wojskowych dostaw od Polski

tu znajdziesz książkę:

http://pbc.biaman.pl/dlibra/docmetadata?id=14835&from=publication&

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org