piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Służby zdobywają materiały i przekazują je TVPiS.

Podstawowe dane firmy
Prywatna Praktyka Neurochirurgiczna prof. dr hab. Zenon Mariak SŁONIMSKA 5 lok. 7

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Służby zdobywają materiały i przekazują je TVPiS.

widuję często jakiegoś"profesjonaliste"jak pomyka w stronę grobli na ładnym roweryku i w odpowiednim stroju.jemu zima nie straszna.ja,żeby ruszyć na taki mróz muszę coś "na rozgrzewkę"wchłonąć,a potem już nie można prowadzić ;-))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Służby zdobywają materiały i przekazują je TVPiS.

Nie łudzicie się szkolenie się odbędzie bez Was, Ps próbujmy w TESCO :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Służby zdobywają materiały i przekazują je TVPiS.

ja tam drugą skódkę mam i nie narzekam , no ale mocniejszą 1,8 20v i bez gazu i się spoko sprawuje i wcześniejsza fabia też była dobra tylko troszkę małą,. Zaletą jest to ,że stosunkowo łatwo sprzedać i nie duży spadek wartości przy odsprzedaży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Służby zdobywają materiały i przekazują je TVPiS.

pracowałem tam dłuższy czas podczas studiów zaocznych bez problemu dostawałem około 900zł netto ale koleżankom szło lepiej więc miały większą prowizję i miały za te same godziny sporo więcej lepiej pracować tam niż zbijać bąki za 6h dziennie siedzenia na wygodnym fotelu jest ok przerwy co 2h

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org