czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
chleb może kosztować nawet 40 zł.

Dekorowanie sali przed studniówką było świetną zabawą i nie wyobrażam sobie, żeby zatrudnić do tego jakiś dekoratorów, To wspólne zdobywanie potrzebnych materiałów, planowanie miejsc w dekoracji do ukrycia alkoholu... fajnie było :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Czy ktoś się orientuje ile kosztuje nowy kurs na prawko ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Ja uczęszczalam kiedys na podobne zajęcia, do Centum Treningowego Wojakowskich. Kilka lat temu placowka byla w lomzy, nie wiem jak jest teraz. Efekt pracy z trenerami bardzo zadowolajacy, pieniedze nie wyrzucone w bloto


+++++++++++++++
Szczepienia okaleczają i mordują!
.....
paplak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

a po ile? i ile godzin?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Dokładnie zanieś do Adama na hali myślę że Ci ogarnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Nie siedzę zbyt często na forum - mam kupę pracy.....a piszę z nicku młodszego brata :) P.A nie musisz brać mnie na poważnie - ale moje rady napewno komuś się przydadzą.. ;) A pozmieniałem fakty żeby inkt mnie z nikim nie kojarzył, mimo to zaszła pewna zbieżność, tak bywa....

Podsumowywując temat o skodzie : jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Witam, czy ktoś orientuje się czy w Łomży można zamówić wizażystkę/kosmetyczkę do domu aby wykonała makijaż? Możecie mi kogoś polecić i podać namiary?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Jadę do Olsztyna w niedzielę rano mam dwa wolne miejsca jakby ktoś chciał się zabrać dzwońcie 509 348 917

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

http://www.slublomza.pl/page.php?5 - potrzebne Tobie informacje znajdziesz na tej stronie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: chleb może kosztować nawet 40 zł.

Autor: _maly_ (---.elomza.pl)
Data: 19-01-13 12:20

W Boboli tylko 1900zł.

Czytaj ze zrozumieniem i pisz na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org